Олена Каганець's picture
Олена Каганець

Гурт Go_A обійшов скандального Morgenshtern за кількістю прослуховувань у Spotify

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Після успішного виступу на Євробаченні-2021 в Нідерландах популярність Go_A стрімко зросла. Вони потрапили у списки Billboard, Spotify, YouTube та багатьох інших музичних сервісів. Кількість слухачів гурту за останній місяць у Spotify складає 2,9 мільйона користувачів! 

21061101.jpg

Go_A та Morgenshtern. Колаж Showbiz 24

Відомий музичний сервіс Spotify щоразу оновлює списки слухачів різних виконавців. Наприклад, переможця конкурсу Євробачення-2021 італійський гурт Måneskin за останній місяць прослухали 13,9 мільйона разів, а французьку співачку Барбару Праві, яка була другою на європейському пісенному конкурсі, – 3,4 мільйона, пише Showbiz 24.

А от дуже популярний зараз російський виконавець Morgenshtern має 2,7 мільйона слухачів за останній місяць. 

Щодо Apple Music, послугами якого користується велика частка інтернет-користувачів, то зараз пісня Go_A – SHUM перебуває на 26 місці серед прослуховувань в Україні. 

Як Go_A підкорює світ

  • На Євробаченні гурт Go_A отримав 97 балів від суддів з різних країн та 267 балів від глядачів. Тому Україна здобула 5 місце у конкурсі, але за глядацькими голосуваннями вони посіли друге місце.
  • Трек гурту Go_A для Євробачення-2021 підкорив світові чарти Spotify та iTunes. Пісня SHUM нещодавно посіла 1 місце у світовому рейтингу вірусних композицій.
  • Гурт також увійшов у список Billboard 200 та посів 80-ту сходинку з піснею SHUM – це перша україномовна пісня, яка потрапила у рейтинг.
  • Go_A також увійшов у список 10 найкращих виступів Євробачення-2021 за переглядами на YouTube.
  • Колектив планує колаборації та спільні концерти разом із переможцем конкурсу, гуртом Måneskin та з представниками інших країн, які в захопленні від виступу української групи.

 

Наші інтереси: 

Поширення української музики в світі.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Comments

Юлія Гаркуша's picture

Найпереконливіше свідчення популярності – це перетворення пісні на ритуал. Працівники підприємства «Агромол» використали пісню «Шум» для створення гімну посівноЇ)

https://www.youtube.com/watch?v=bAvsMi73X4o&t=66s

Олена Каганець's picture

Чудово!

Юлія Гаркуша's picture

А цей кліп - в тему статті) Лаша тумбай))

https://www.youtube.com/watch?v=yKDXxNKfu9M