Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська

Ремонт пральних машин: як вибрати хорошого майстра?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Пральна машина дає збої в роботі? Шумить, стукає, погано віджимає або не зливати воду? Чекати, що саме пройде - марно. Це можуть бути ознаки поломки і потрібна якісна діагностика, щоб виявити причину. Зовсім не обов'язково везти техніку в сервісний центр, адже це клопітно і обходиться недешево. Досить викликати майстра компанії Stirmash. Спеціаліст оперативно приїде до вас додому, в будь-який район Києва та передмістя, і проведе діагностику. Ремонт, як правило, теж здійснюється в день заявки.

Ознаки поломки пральної машини

Бувають ознаки, на які власники пральних машин не звертають увагу. Однак ці «симптоми» - сигнали про необхідність викликати майстра, адже ціна https://stirmash.com.ua/price/ на ремонт, проведений своєчасно, набагато нижче. Отже, які ознаки не варто ігнорувати і що вони можуть означати?

  • Не нагріває воду. Причина в несправності модуля управління, термодатчика або нагрівального елементу. До пошкоджень тену може привести і накип.
  • Стукає. Стук і шум теж буває різного характеру, і майстер вже по звуку може припустити, в чому проблема. А джерела бувають різноманітними - зміщення противаги, знос підшипників, розлад балансування, неробочий стан амортизаторів.
  • Протікає. Часто трапляється через засмічення фільтра, шланга або порушення герметизації. Бувають і більш серйозні причини, тому при такій картині краще відразу відключити харчування.
  • Не працює електронний модуль. Поломки блоку трапляються після стрибків напруги, перебоїв подачі електроенергії, замикання в системі. Можливо, це мережева помилка, яку нескладно виправити. Перевірте її код в інструкції до пральної машини.
  • Не зливає воду. Джерело проблеми може бути в засмітті зливного фільтра, насоса або засміченні патрубка. Солі, бруд, накип сприяє цим поломок.

Чому варто звернутися в компанію Стірмаш?

Це лише поверхневі причини несправностей. Ремонтувати пральну машину без досвіду - ризиковано. Як правило, самостійний ремонт посилює проблему і забирає багато часу, тому краще відразу викликати майстра.

Фахівці компанії Stirmash виїжджають на будинок в день подачі заявки. Дають консультацію і проводять безкоштовну діагностику для клієнтів Стірамаш. На ремонт видається гарантія. Запчастини використовуються відповідні класу техніки. Вам завжди запропонують вибір між оригіналом або аналогом, попередивши про експлуатаційні якості.

Все, що потрібно залишити заявку на сайті stirmash.com.ua або зателефонувати в компанію. Пам'ятайте, чим раніше виявлена ​​і усунена поломка, тим дешевше буде коштувати ремонт.

Наші інтереси: 

Корисні поради

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...