Олена Каганець's picture
Олена Каганець

США надали $155 млн на підтримку розвитку України – кошти підуть на протидію російській агресії та корупції

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

$34 млн будуть спрямовані на охорону здоров'я, $14 млн – на протидію корупції, $63 млн – на протидію російській агресії; $44 млн – на зміцнення демократії та врядування.

Сполучені Штати Америки (США) через Агентство з міжнародного розвитку (USAID) оголосили про надання Україні додаткового фінансування на розвиток у розмірі $155 млн доларів, повідомляє Кабінету міністрів України.

Уряд США та Уряд України залишаються рішуче налаштованими до реалізації євроатлантичних прагнень України та подальших спільних дій на підтримку її народу, йдеться у повідомленні.

$34 млн будуть спрямовані на охорону здоров'я, $14 млн – на протидію корупції, $63 млн – на протидію російській агресії; $44 млн – на зміцнення демократії та врядування.

Нагадаємо, останні 4 роки США надавали потужну підтримку Україні – як фінансову, так і військово-політичну. Тимчасовий повірений США в Україні Крістіна Квін підтвердила незмінність підтримки України з боку США.

У 2020 році США дали Україні понад $1 млрд. та передали ще три катери типу Island.

Наші інтереси: 

Незмінна підтримка США. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Comments

Валерій Швець's picture

Ця сума приблизно у 2.5 рази менша за минулорічну. США не бажають реального зміцнення України. Вони не полишають надії домовитись з Московією і видимість підтримки України для них лише один з інструментів впливу на Московію -так я думаю.
Вони фактично створили Радянський союз, поставили його на ноги перед Другою світовою війною, не дали йому впасти під час цієї війни, не бажали його розпаду у 1991 році, не бажали і незалежності України. Приймемо з вдячністю цю допомогу, але розумітимемо, що спасіння потопаючого - справа рук самого потопаючого.