Богдан Лакомський's picture
Богдан Лакомський

Як підібрати ліжко для дитини від 3 рочків

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Всі батьки витрачають багато часу на пошуки ідеального ліжка для дитини. При цьому іноді звертають увагу зовсім не на ті характеристики, на які потрібно було б.

Тому в цій статті ми розповімо про головні фактори, завдяки яким ваш вибір буде правильним, а сон малюка — міцним і здоровим.

Основні характеристики

Дитячі меблі сьогодні — це широке видове різноманіття моделей і форм, що дає змогу зробити із спальні або частини батьківської кімнати стильний і комфортний простір. Подивитися дитячі ліжка ви зможете в каталозі інтернет-магазина KROKWOOD.COM. Тут представлені кращі моделі, які забезпечать чудовий відпочинок вашій дитині. Перевагою виступає те, що не треба замислюватися про якість продукції — в каталозі знаходяться лише кращі вироби з урахуванням особливостей тіла малюка. Тому вам залишиться тільки визначитися з дизайном меблів, який підійде під інтер'єр кімнати.

Дитячі ліжка відрізняються особливостями конструкції і матеріалом, використовуваним при виробництві. Серед компаній, які створюють меблі, можна виділити Krokwood. Це вітчизняний виробник предметів інтер’єру із масиву дерева для дошкільнят та дітей старшого віку.

Якими повинні бути ліжка

Спальні меблі для дитини мають ряд відмінностей, які треба враховувати при виборі. Сюди відносяться:

  • виготовлення з натуральних гігієнічних матеріалів;
  • розмір повинен відповідати зросту малюка;
  • конструкції оснащуються додатковими елементами безпеки: бильцями, бортиками, перегородками;
  • покриття моделі повинне бути рівним, без виступів, щілин, тріщин і задирок;
  • безпека моделей з викотними частинами і сходами, що обов’язково мають перевірити батьки.

Усі вироби повинні відповідати СанПіН та іншим нормативним документам, де вказуються необхідні параметри безпеки щодо використання матеріалу, фарб, лаку і з’єднувальних деталей.

Дитячі моделі можуть бути дешевими або дорогими, але вони повинні відповідати критерію безпеки в будь-якому випадку. Тому батьки мусять купувати вироби лише від провірених виробників, які несуть відповідальність за продукцію.

Різновиди ліжок для малюків від 3 рочків

Коли відзначите третій день народження дитини, настане час вибирати конструкцію для сну відповідного розміру. Звертайте увагу на такі популярні зразки:

  1. Ліжко-трансформер. Буде актуальним для малюка від 3 до 5 років, але в ньому будуть себе добре почувати і немовлята. У початковому варіанті — це комфортне ліжечко з місцем для сну. Однак воно трансформується, після чого має окремий столик.
  2. Класична модель. Односпальне стандартне м'яке ліжко з бортиками для захисту від падіння. Воно буває надставним, підйомним або стаціонарним. Може встановлюватися з одного боку або з двох.
  3. Тематичні. Сучасні вдосконалені моделі виробляють у вигляді тварин, машин, корабликів, мультиплікаційних героїв, замків, інше. Вони можуть мати захисні борти. Такі вироби випускаються як на замовлення, так і для масового продажу. Ціна продукції переважно вища, ніж на інші моделі.
  4. Двохярусні. Влучний вибір, якщо у вас двоє дітей, а місця в кімнаті замало. Крім раціонально розпланованого простору, модель має ще одну перевагу — ліжко виконує роль веселого атракціону. Можна полазити та змайструвати халабуду. Тому більш популярний варіант — це одне ложе, розташоване над іншим. Однак на верхньому ярусі повинна спати старша дитина (від 5 рочків). Рідше можна зустріти меблі, у яких нижнє ложе висувається. Це підходить для будь-якого віку.

При виборі кольору меблів слід враховувати стать дитини. Виробники створюють моделі різних відтінків, але переважно рекомендується вибирати пастельні тони. Це добре впливає на дитячу психіку та чудово сприймається малюками.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини