Миро Продум's picture
Миро Продум
  • Visits: 13
  • Hits: 14

Медичний офіціоз Польщі намагається заблокувати запланований показ фільму про вакцинацію

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Przedstawiciele Naczelnej Rady Lekarskiej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny są zaniepokojeni planowaną w TVN emisją filmu "Wyszczepieni: od tuszowania faktów do katastrofy".

У листі, зверненому до керівництва телебачення, котрий ПАП (PAP – Polska Agencja Prasowa) став доступний у п’ятницю, президент Головної Лікарської Ради і головний санітарний інспектор Марек Пособкєвіч і директор Національного Інституту Громадського Здоров’я – Державного Управління Гігієни Мірослав Висоцкі написали, що «із занепокоєнням про здоров’я польського суспільства» сприйняли інформацію про запланований на каналі TVN7 показ фільму «Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe».

Звернулися з проханням проаналізувати, чи є можливою відмова від показу. «Із підтримкою рішення про показ фільму на вашому телебаченні пропонуємо попередньо осмислити показ фільму ретельною дискусією, що опирається на медичні знання польських науковців та експертів в області вакцинацій» - написали.  

Фільм стосується можливого зв’язку вакцини MMR (проти кору, свинки та краснухи) з аутизмом.

«Не знаємо, які наслідки для здоров’я польського суспільства може принести показ цього суперечливого фільму і скільки людей відмовляться від щеплень MMR, але зважаючи на дані щодо оглядовості TVN7 (середня аудиторія 181827 чоловік згідно Nielsen Audience Measurment від червня 2016 року) можемо боятися за здоров’я дуже великої кількості поляків» - вказано в листі.

Його автори стверджують, що творцем фільму є Ендрю Уейкфілд (Andrew Wakefield), котрий за "неетичну діяльність" отримав догану від британської Генеральної Медичної Ради (General Medical Council), а також заборону лікарської практики у Великобританії. Він був викреслений з британського реєстру лікарів у грудні 2010 року. Підкреслюють також, що наукове видавництво The Lancet вилучило раніше опубліковану статтю, пов’язану із його діяльністю.

За даними Національного Інституту Громадського Здоров’я – Державного Управління Гігієни (NIZP-PZH), поступово і невмолимо збільшується число батьків, котрі ухиляються від обов’язкового щеплення своїх дітей. З 2006 по 2010 роки відмічено близько 4 тисяч таких випадків щорічно. У 2012 році їх вже було понад 5 тисяч, у 2013 році – понад 7 тисяч, у 2014 – понад 12 тисяч, а в 2015 – біля 16 тисяч. У 2016 році число нещеплених дітей виросло до 23,1 тисячі.

Тим не менше, це ще незначний відсоток всіх дітей, підданих щепленням. У Польщі на сьогодні понад 95 відсотків щеплених дітей віком до 2 років. 

Наші інтереси: 

Захистимо дітей від фармацевтичного лобі! Усвідомлення шкідливості вакцинації поширюється не лише в Україні, а й в усьому світі. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Comments

Михайло Харачко's picture

Медичний лохотрон відчуває прихід свого кінця і всіма силами опирається, та марно зупинити лавину..

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.