Italian translation unavailable for Що таке емоційний інтелект і як дізнатися свій рівень EQ?.

Comments

Дзвінка Сопілкарка's picture

Дивна стаття. І геть нелогічна.

Quote:
Отже, людина з високим ЕQ уміло знаходить вихід зі складних ситуацій, легко і конструктивно вирішує проблеми, доброзичливий і приємний у спілкуванні, намагається уникати конфліктних ситуацій, самодостатній і незалежний, реалістично оцінює свої здібності, ініціативний.

Вміння знаходити вихід і конструктивно вирішувати проблеми не залежить від вміння розрізняти емоції.
Доброзичливість цілком спокійно може поєднуватися з конфліктністю.
Можна бути самодостатнім і абсолютно не ініціативним, але добре розуміти емоції людей.

Quote:
Людина з низьким ЕQ часто агресивний, конфліктний, неприємний у спілкуванні, погано контролює свої миттєві бажання і швидкоплинні імпульси, не впевнений у собі, не задоволений життям, не прагнути до самовдосконалення і не знає, чого хоче в життя, не вміє говорити про почуття і не бажає розуміти почуття інших людей, часто відчуває неспокій, співчуття, почуття провини, холодний, закритий, важко йде на контакт.

Можна не вміти висловити почуття, але чудово відчувати емоції інших.
Співчуття і високий рівень тривожності як раз свідчать про високий EQ.

Арсен Дубовик's picture

Важливо це:

Quote:
...Звичайно, ЕQ багато в чому залежить від характеру і темпераменту, але не є статичною величиною, що нам дана від народження. З життєвим досвідом ЕQ неминуче зростає і розвивається...

Звідси слідує, що:

  1. "характер і темперамент" - дані нам "від народження", тобто генами.
  2. в українців (які в сукупності своїй ЕІІ) високий IQ (див. фільм "ДНК - код нації"), але досить помітна потреба в розвитку EQ... тому і успіх українців більше помітний в еміграції (так писалося в нас на НО)... що дозволяє скоригувати EQ.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Світ Зелений's picture

Цікаве спостереження: успіх українців більше помітний в еміграції "Добре там де нас немає" , про москалів: "Россию лучше любить издалека" Олексій Арестович каже що якщо Ти хочеш займатись а нашій країні любимою справою то будеш бідним, а за кордоном будеш мати всі умови і матеріально забезпеченим, як мінімум в серадньому класі :)

#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.