Народний Оглядач's picture
Народний Оглядач

Деякі люди навіть не помічають, що перехворіли на грип

Категорія:

Начальник бюро Чернівецької обласної судмедекспертизи, доктор наук, професор Віктор Бачинський розповів УНІАН про лікування від вірусів.

На запитання, чи новий вірус виліковний, він відповів: «Це залежить від імунної системи організму. Якщо в людини імунна система сильна, то організм його подолає. Є люди, які цей штам H1N1 переносять на ногах і навіть не помічають, що хворіли.Застосовувати антибіотики в даному разі не можна. Чому ми отримали такий результат по країні (захворюваності й смертності)? Тому що лікували не лікарі, а аптечна мережа. Люди приходили в аптеку, називали свої симптоми й просили ліки. Скупили всі антибіотики, наїлися їх, знизили імунну систему й отримали погіршення стану здоров’я».


В тему:Віруси – добрі вісники ВсесвітуЩо робити під час епідемії, або Ви вже отримали користь від лохотрону «Свинячий грип»?Ющенко закликає урядовців зробити собі щеплення «на очах всієї нації» і подати прикладЮрій Збітнєв про шкідливість вакцинації і перспективи розвитку політичної ситуації (відео)Лохотрон «свинячий грип» - це надприбутки недоторканихСвинячий психотерор: хто поширює паніку?В тему: 
Підписуюсь на новини