Народний Оглядач's picture
Народний Оглядач
  • Visits: 1
  • Hits: 1

У еліти грошей для народу нема

Категорія:

В Ющенка вибачилися, що обманули моряків з «Фаїни».
Перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Степан Гавриш заявляє, що інформація про можливу компенсацію морякам судна «Фаїна» від протокольного фонду Президента у розмірі 1,3 млн. грн. з"явилася у зв"язку з помилковим використанням ним даних, підготовлених в апараті РНБО.

«У зв"язку з опублікованою інформацією про можливу компенсацію морякам судна «Фаїна» від протокольного фонду Президента у розмірі 1 млн. 300 тис. грн. заявляю наступне - надана інформація пов"язана з помилковим використанням мною даних, підготовлених в апараті РНБО. Тому ця інформація не має і не могла мати ніякого відношення до реальної ситуації і не відповідає дійсності», - мовиться в повідомленні Гавриша, яке повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Прошу вибачення у моряків «Фаїни» і їхніх родичів. Упевнений, що належні виплати і компенсації будуть здійснені власником судна «Фаїна» згідно чинному законодавству», - підкреслив Гавриш.

Нагадаємо, раніше Гавриш виклав інформацію про можливу компенсацію морякам «Фаїни» з протокольного фонду Президента. Проте на брифінгу в четвер керівник головної служби соціально-економічного розвитку секретаріату Президента Роман Жуковський заявив, що кошти на компенсацію можуть бути виділені тільки з резервного фонду Кабінету міністрів, яким розпоряджається уряд.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...