Народний Оглядач's picture
Народний Оглядач

Вчителям в США дозволили носити зброю на уроки

Світ:

Вчителям і співробітникам шкіл шкільного округу Харролд в штаті Техас дозволили носити зброю на уроки для самооборони у разі початку стрілянини, повідомляє УНІАН.

Щоб дістати можливість брати з собою зброю, вчителі повинні мати дозвіл на її носіння і пройти курс дій в кризовій ситуації. Крім того, вони повинні використовувати спеціальні патрони, щоб звести до мінімуму ризик рикошету.За словами керівника округу Харролд Девіда Тветта (David Thweatt), чиновникам знадобився рік, щоб затвердити пропозицію про дозвіл зброї в школах. Тветт вважає, що інших способів захиститися вчителі його округу не мають, а небезпека виникнення стрілянини є завжди.Як відзначають в інших американських шкільних організаціях, техаський дозвіл став прецедентним. У США, у тому числі і в Техасі, зброя в школах заборонена.

В тему:У Великобританії можна носити зброю з 2 роківЛегалізація зброї як стимул до РеформаціїЗброя та самооборонаАрійська Стрілецька Асоціація (АРСА)Український талант до швидкісної стрільби з пістолета
В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».