Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Де замовити столи з дерева від українського виробника?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Якщо ви шукаєте меблі для бару та ресторану, моделі з дуба – найкращий вибір, адже ви отримуєте неймовірно стильне, довговічне та міцне рішення.

Як відомо, цей масив чудово підходить для закладів харчування, адже він дуже зносостійкий і має унікальну фактуру. Замовити такі меблі краще за все в українського виробника «Lori».

Меблі для барів

Стіл з дерева від «Lori» – це дуже економне рішення, адже хоч меблі з дуба коштують дорожче, ніж вироби з МДФ чи пластику, вони вирізняються неймовірною довговічністю (від 100 років). Якщо ви будете доглядати за стільницею правильно, то вам взагалі більше не доведеться витрачати гроші на меблі.

Переваги дубової деревини у меблевому виробництві

Дубові столи, стільці, лавки та крісла – це чудовий вибір для закладу, який хоче створити собі репутацію. Замовте меблі з елітного матеріалу, і реклама вам вже знадобиться. Втім, престижність – це не єдиний плюс такої продукції.

Стіл з дерева

  1. Поперечні розпили. Дубовий масив вирізняється винятковою чутливістю до вологи. Якщо її рівень у кімнаті різко впаде, то дерев’яні вироби можуть потріскатися чи «покоробитися». Втім, справжні майстри знають, як цьому запобігти. Спеціалісти компанії «Lori» роблять на стільницях поперечні розпили, які забезпечують «компенсацію» зміни габаритів без втрати форми. Ця технологія допомагає суттєво підвищити довговічність меблів. Такі довговічні столи з дерева за доступною ціною можна придбати в «Lori».

  2. Ребра жорсткості. При підвищенні рівня вологості щит може прогнутися (внаслідок чого ніжки виробу теж вигинаються). Втім, зі столом «Lori» такого точно не трапиться, адже майстри оснащують меблі спеціальними ребрами жорсткості.

  3. Алюмінієві направляючі. Ребра з алюмінію підвищують міцність конструкції та запобігають перекошуванню масивного виробу. Це означає, що дерев’яні моделі точно не «покоробляться» в майбутньому, тому вам не доведеться витрачатися на ремонт чи реконструкцію.

  4. «Сандвіч». Товстий дубовий щит може тріснути. Щоб запобігти цій неприємності, спеціалісти виготовляють стільницю з масиву та обшивають її дубовими пластинами значної товщини (не плутайте цю методику зі шпонуванням, адже тонкий лист шпону має товщину 0,6 мм).

Майстри «Lori» знають, що для непрофесіонала процес збірки меблів – це справжній «головний біль». Вони доставлять вам ретельно запаковані деталі (5 шарів поролону та картону) та зберуть їх прямо у приміщенні! Це допоможе суттєво знизити ризик деформації виробів у майбутньому.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини