Важливість: 
4
Переваги сланцевої покрівлі та черепиці Erlus

Вибираючи покрівельне покриття, необхідно враховувати структуру самого даху, а також технічні характеристики будівельного матеріалу.

Сучасні виробники пропонують багатий асортимент продукції за різними цінами. Але не завжди товари відповідають заявленим характеристикам і стандартам якості. Крім того, варто враховувати і той, факт, що не завжди висока ціна матеріалу свідчить про його позитивні властивості. Про те, як вибрати продукцію для покрівельного покриття поговоримо далі.

Найбільш затребуваним є сланець Samaca. Це матеріал натурального походження. Утворюється гірська порода під сильним тиском і впливом високих температур. Головною особливістю матеріалу є його шарувата структура. Завдяки цьому, він легко ділиться на плити різної товщини. Цей камінь можна назвати універсальним і унікальним. Він добре піддається обробці і шліфовці, а його область застосування досить широка.

Починаючи від покрівельного покриття, закінчуючи, скажімо, внутрішнім оформленням приміщення. Гірську породу використовують і в якості покриття підлоги навіть у ванних кімнатах. Матеріал відторгає вологу, тому на поверхні не буде утворюватися корозія і луг. Фасадний сланець застосовують для облицювання фасаду, оздоблення ландшафту, доріжок.

Що стосується кольорової гами, в природі часто зустрічається сланець темно-зеленого, коричневого, сірого, фіолетового кольору. Вибір відтінків не великий, але кожен по-своєму зачаровує і облагороджує спорудження. Багатий асортимент кольорової палітри можна зустріти в штучних матеріалах. Вартість штучного сланцю в рази нижче натурального, але і за технічними параметрами він не поступається природній гірській породі.

Не менш затребуваною є і керамічна черепиця. Цей матеріал також природного походження, оскільки виготовляють його з натуральної глини. Модельний ряд досить широкий і різноманітний. Застосовують черепицю в якості покрівельного покриття. Термін служби складає більше 50 років. Матеріал відрізняється відмінними експлуатаційними властивостями і характеристиками. Це надійне покрівельне покриття, яке володіє тепло- і звукоізоляційні параметрами. Також матеріал відторгає вологу, тому на поверхні не буде утворюватися луг і корозія. Черепиця стійка до зовнішніх подразників, витримає будь-які погодні умови і різкі перепади температури. Купити керамічну черепицю можна на офіційному сайті виробника за помірними цінами.

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка