Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
114

Глобус бар: практичний подарунок для солідних людей

Важливість: 
4

Частою проблемою для кожного з нас стає вибір подарунка на день народження, ювілей та будь-яке інше свято.

Під час процесу вибору подарунка слід враховувати вік, стать, вподобання та статус людини, котрій він має бути адресований, а також власний бюджет та престижність презенту. Особливо важким буде процес підбору подарунка своєму начальнику, статусній людині або поціновувачу чогось креативного і дизайнерського. Тому і виходить, що серед великого розмаїття можливих презентів просто розбігаються очі.

У такому випадку слід тверезо оцінити ситуацію і вибрати оригінальний варіант, який матиме не лише зовнішній привабливий вигляд, а й буде зручним та практичним предметом вдома або в офісі. Наприклад, досить солідним та прикладним подарунком сьогодні є глобус бар. Він являє собою невеликий столик на колесах, який утримує глобус. У глобусі може зберігатися алкоголь, фужери, стакани та штопори. Глобус бари вже давно використовуються як зручна прикраса, мебель, що виконує важливу функцію.

Існує велике різноманіття таких дизайнерських меблів, які, крім своєї прикладної функції, виконані в неперевершеному старовинному стилі у кількох класичних кольорах: чорному, коричневому та бронзовому. Виготовляються вони з деревини різних сортів та пластику. Відрізняються глобус бари також своїми розмірами, що впливає на їх ціну та місткість. Найбільш розповсюдженими є варіанти середнього розміру діаметром 40-42 см. Поділяють глобус бари на два види:

  1. Підлогові. Такі моделі є громіздкими, однак мають більшу місткість. Вони можуть бути розташовані на основі у вигляді статуї або на ніжках.
  2. Настільні. Ці глобус бари є меншими за розмірами, але вони займають й менше місця. Можуть бути розміщені на столі або тумбі. Невеликої місткості повністю вистачає для розміщення в глобусі улюбленого алкоголю.

Окремо виділяють варіанти із столиком. Такий комплекс може бути самостійно розташований у приміщенні, а нижня та верхня полки можуть бути використані для додаткового розміщення пляшок, бокалів та фужерів.

При виборі глобус барів у якості подарунка слід знати, що вони виготовляються італійськими та китайськими виробниками. Звичайно, ціна та якість відрізняються в залежності від країни походження, але сама ідея, концепція та практичність залишаються такими ж. Ознайомитись із різними моделями глобус барів найбільш зручно та швидко в інтернет-магазині меблів SWhome. На сайті магазину легко порівняти можливі варіанти та обрати найбільш підходящий, а при будь-яких складнощах корисно буде отримати консультацію від спеціаліста компанії.

Вдало підібраний подарунок своєму другові, близькій людині або ж начальнику чи знайомому бізнесменові – це не тільки маса емоцій, вражень та захоплення, але й спосіб покращити стосунки із цією людиною. Тим більше, дарувати подарунки іншим є теж задоволенням.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: