Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Від чого найбільше залежать ціни на пластикові вікна?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Сучасний ремонт вкрай рідко обходиться без установки металопластикових вікон.

Колись надзвичайно дорогі, сьогодні вони пропонують найбільш вигідне поєднання на вікна пластикові ціни і якості завдяки активній конкуренції виробників і технічних характеристик систем.

Металопластикові вікна в компанії «Стандарт Вікна» представлені величезним різноманіттям моделей. Вони серйозно відрізняються за конструкцією і, відповідно, експлуатаційними якостями. Тому дуже важливо серед усього асортименту обрати ті, що виявляться і корисними, і недорогими. Іншими словами, вікна повинні ефективно справлятися з покладеними на них завданнями, і водночас не коштувати невиправдано дорого.

Основні якості, за які так цінуються віконні конструкції, і від яких залежать на металопластикові вікна ціни – це захист від витоку тепла, ізоляція від звуків зовнішнього світу, проникнення вологи та протягів, функціональність. На ці властивості найбільшою мірою впливають:

  • ПВХ-профіль. Саме від нього залежить довговічність, механічна міцність і загальна надійність конструкції. Крім того, камерна структура профілю грає свою роль в тому, щоб перешкоджати тепловтратам.

  • Склопакет. Фактично саме через скло найбільшою мірою йде тепло, а шум проникає всередину житла. Через це основні властивості вікно набуває завдяки якісним склопакетам із ретельно підібраними властивостями.

  • Фурнітура. Від неї залежить, наскільки довго й успішно пропрацює ваше вікно. Саме фурнітура витримує основне навантаження кожного разу, коли ви відкриваєте або закриваєте стулки, виставляєте режим провітрювання тощо.

Водночас важлива не тільки якість самих матеріалів, кількість пакетів і рівень скління, але й професіоналізм і технологічні можливості компанії-виробника.

Як заощадити на покупці вікна?

Особливо вигідними виявляються варіанти, де виробник і продавець – одна і та ж компанія. Ви можете звернутися у «Стандарт Вікна». Ця компанія самостійно виготовляє ПВХ-вироби будь-яких конфігурацій у будь-яких варіантах, форматах і обсягах, тому пропонує найбільш цікаві на вікна пластикові ціни.

Ви можете замовити вікна з профілю ПВХ від виробників Rehau, Salamander, Open Teck, WDS – саме під цими брендами в Україні продаються найкращі профільні системи. З них виготовляються першокласні вікна, які вигідно доповнюють одно-, двокамерні склопакети, в тому числі енергозберігаючі.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини