Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Як застрахувати своє здоров'я в ARX

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Захворювання – завжди неприємна подія в житті людини, яка здатна вивести зі звичного ритму життя та призвести до великих матеріальних витрат на лікування. Нескінченні реформи в медицині аж ніяк не впливають на підвищення якості лікування в державних установах, а всі покращення відбуваються тільки на папері.

На додачу – не кожен українець має заощадження, які можна витратити в разі непередбачуваної події, а саме – захворювання. Один із єдиних і правильних висновків, які виникають щодо питання: - як убезпечити себе при захворюванні – страхування для тих, хто піклується про своє здоров’я.

Медичне страхування – запорука майбутнього кожної людини

Один із найкращих сервісів на ринку країни - страхування здоров'я в ARX, де кожен зможе отримати найкращі умови та продукти від страхової компанії з величезним досвідом роботи. Серед пропозицій – оформлення наступних програм страхування:

 1. Медицина без меж. Найбільш оптимальний варіант захисту свого здоров'я.  Цей пакет страхування дозволить отримати якісні послуги за кордоном в лікуванні:
  • злоякісних новоутворень;
  • відновлення та заміна серцевого клапана, шунтування коронарної артерії;
  • нейрохірургічні втручання, пересадка внутрішніх органів від донора, трансплантації кісткового мозку.
 2. Добровільне страхування. З цією програмою, кожен може звернутись до медичного або профілактичного закладу при захворюванні і отримати допомогу в лікуванні. Страховка компенсує всі витрати на лікування. Для замовлення доступні 3 програми добровільного страхування:
  • «Базова»;
  • «Стандарт»;
  • «Преміум».
 3. Корпоративне страхування. Один із найкращих варіантів розширення соціального пакету працівників, який дозволить підвищити мотивацію та лояльність в колективі і забезпечити фінансову підтримку у випадку настання непередбачуваних подій.
 4. Туристична короткострокова страховка. Подорожуючим за кордон, можна в кілька кліків придбати поліс туристичного страхування.

Покриття страхових ризиків в разі захворювання та звернення до медичного закладу

При настанні страхового випадку, кожен зможе отримати покриття витрат на:

 • невідкладну, стаціонарну або амбулаторну допомогу та оплату ліків;
 • невідкладну стоматологічну допомогу.
 • в разі необхідності – покриття витрат на транспортування до необхідного закладу або медичну евакуацію в Україну.

Серед переваг страхових програм ARX – високоякісний сервіс та надійність, професіоналізм та чесність.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини