Зображення користувача Чарльз Бейл.
Чарльз Бейл
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Ліки від здуття живота: що слід приймати в першу чергу

Здуття живота може бути ознакою багатьох станів і захворювань, які проявляються збільшенням обсягу черевної порожнини. Часто, симптомами здуття характеризуються відчуттям розпирання, переповненості, а іноді - больовими відчуттями. У більшості випадків, здуття живота пов'язане з метеоризмом - надлишковим скупченням газів в кишечнику.

З подібними епізодами, стикається майже кожна людина незалежно від віку та статі. В разі, якщо здуття живота  стає постійним, але зовсім небажаним супутником життя - це може бути ознакою того, що організм потребує серйозної медичної допомоги.

Різновиди здуття (збільшення) живота

Здуття живота може бути обумовлено різними причинами. Найпоширеніші з них:

  • Вживання продуктів харчування, що викликають підвищене газоутворення (чорний хліб, бобові, редис, броколі, яблука, банани, квас, пиво, газовані напої, молочні продукти з лактозою).
  • Переїдання.
  • Гіподинамія.
  • Дисбаланс між корисними бактеріями в шлунку.

Такі стани зазвичай носять короткотерміновий період і легко усуваються за допомогою приймання таблетки від здуття. Щоб ліквідувати причину метеоризму, найперше, що необхідно зробити – відкоригувати свою дієту та відмовитись від певних продуктів харчування.

Сучасні препарати від здуття живота

Серед сучасних препаратів, які застосовуються в боротьбі зі здуттям живота, застосовуються:

1. Препарати групи «піногасників». Найбільш дієвий та безпечний спосіб лікування здуття живота. Серед відомих ліків, які використовуються при здутті животу є «Боботик», «Колікід», «Куплатон», які можна замовити у компанії Farmaco.

2. Ентеросорбенти – препарати, які здатні виводити з травної системи не тільки токсини, але і корисні речовини та мікроорганізми, що є їх суттєвим недоліком при застосуванні. До цієї групи ліків відносять:

  • активоване вугілля;
  • ентеросгель.

3. Ферментні препарати, наприклад – «Панкреатин», «Мезим форте», «Микразим». Застосовуються в разі порушення процесів перетравлення їжі.

4. Пробіотики. В складі пробіотиків – ціла група мікроорганізмів, які стимулюють імунітет організму людини, нормалізують роботу шлунка, відновлюють баланс мікрофлори та покращують травні процеси в цілому.

5. Препарати на основі лікарських рослин (вітрогінні засоби). Найбільш дієвим засобом в цій категорії є плоди кропу, які мають спазмолітичну та протизапальну дію, покращують роботу травної залози, зменшують процеси бродіння та гниття в шлунку.

Наші інтереси: 

.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи