Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Іригатор Xiaomi ─ річ яка рятує зуби та ясна

Важливість: 
4

Якщо ви піклуєтесь про здоров'я своєї ротової порожнини, тоді вам обов'язково потрібно мати на полиці у ванній такий пристрій як іригатор. Принцип його роботи полягає у створенні потоку води, який проникає у зубні щілини, масажує ясна та очищує важкодоступні місця.

Іригатор має достатньо широке коло використання:

 • ідеальний для догляду за брекетами, імплантами та мостами;

 • допомагає в комплексному лікуванні карієсу, пародонтозу;

 • ліквідує неприємний запах з ротової порожнини;

 • лікує запалення ясен.

Даний пристрій необхідний для підтримання гігієни ротової порожнини, адже він допомагає зберегти здоров'я зубів та ясен надовго. Треба розуміти, що іригатор не замінює зубну щітку, він є приладом який додатково, більш глибоко, очищає зуби та ротову порожнину.

Компанія Сяомі створила унікальний пристрій, який відмінно підходить для щоденного догляду. Буде корисним як для сім'ї, так і для людей, які часто подорожують.

Краща модель – іригатор Xiaomi SOOCAS W3

Новий компактний пристрій від бренду Сяомі ефективно очищає зуби, ясна та делікатно знімає зубний наліт. Він дуже простий у користуванні і має декілька режимів роботи:

 1. Стандартний ─ підходить для комплексної гігієни ротової порожнини та глибокого очищення зубів.

 2. М'який ─ рекомендується використовувати на перших етапах експлуатації приладу, для того щоб призвичаїти ясна та зуби до подібного навантаження тиском води.

 3. Масажний ─ покращує кровообіг в слизовій оболонці ясен, що є відмінною профілактикою стоматологічних захворювань.

Іригатор Xiaomi SOOCAS W3 рекомендовано використовувати після кожного прийому їжі і для щоденного догляду за брекетами та імплантами.

Переваги пристрою

Головною перевагою даного девайсу є його ефективність в роботі. Він ідеально справляється зі своєю основною функцією ─ очищення ротової порожнини. А все завдяки тому, що прилад здатний створювати пульсуючий водний потік з частотою в 1300 коливань на хвилину. Це дає змогу видаляти не тільки залишки їжі між зубами, а і знімати зубний наліт.

Іригатор працює м'яко, не пошкоджує зубну емаль та слизові оболонки. Він є прекрасним профілактичним засобом у боротьбі з карієсом і парадонтозом.

В комплекті до пристрою мається 4 насадки, що призначені для очищення:

 • язика;

 • ясен;

 • зубів;

 • імплантів та брекетів;

Контейнер іригатору вміщує 230 мл води, завдяки чому використовувати прилад можна достатньо довго.

Ємність батареї у 2200 mAh забезпечує щоденну роботу девайсу протягом 30 днів без підзарядки. Це особливо зручно для людей, які часто подорожують і хочуть мати максимально портативні пристрої.

Ергономічний дизайн значно спрощує використання іригатора і робить його максимально комфортним як для дорослих, так і для дітей. Прилад має не слизьке руків'я, тому навіть у мокрому стані не вислизає з рук.

В комплексі із зубною щіткою даний пристрій забезпечує надійну гігієну ротової порожнини та попереджає розвиток стоматологічних проблем. Він може використовуватись у дитячому віці і у вагітних жінок. Стоматологи рекомендують включити використання іригатора у повсякденні гігієнічні процедури.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: