Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Доставка питної води в бутлях для дому і офісу

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Питна вода відіграє важливу роль в житті кожної людини, але, нажаль, жителі міста як ніхто інший знають, що вода з під крану практично непридатна до вживання та приготування їжі та напоїв.

Є досить багато причин, які впливають на якість питної води в системі водопроводів, і основна з них – досить висока зношеність систем водопостачання та очищення води з використанням небезпечних речовин (хлору). Єдиним і правильним виходом з цієї ситуації є купівля якісної води в бутлях, яка має приємний смак і цілий ряд мінеральних речовин, які є надзвичайно корисними для організму людини.

Вода в бутлях для дому і офісу

Вода в бутлях «Небесна криниця» від компанії https://krinitsa.com.ua/ua/products/voda/voda-nebesna-krinicja - надзвичайно м’яка та корисна, адже видобувається з Сеноманського водоносного горизонту, сформованого міндельськими льодовиками більш ніж 100 мільйонів років тому. В її складі – збалансований склад мінералів та мікроелементів, що дозволяє вживати воду всім без винятку. Питна вода не має в своєму складі зайвих солей та інших домішок.

За час свого існування (компанія створена в 2001 році), невеликий сімейний бізнес перетворився на торгово-виробничу компанію, яка стала лідером у цьому сегменті. За час свого існування, компанія неодноразово отримувала нагороди та визнання як кращої компанії з доставки питної води в бутлях. Клієнтами компанії є:

  • офіси;
  • школи, дитячі садочки;
  • спортивні клуби;
  • лікарні;
  • домогосподарства.

Вода в бутлях з безкоштовною доставкою по місту – найкраще рішення в забезпеченні якісною питною водою Вашого дому або офісу. Мінімальне замовлення питної води на сайті компанії – 2 бутлі. Вода «Небесна криниця» постачається в полікарбонатних бутлях, об’ємом в 18,9 літра. Питна вода відповідає всім параметрам якості та має сертифікати відповідності УКРСЕПРО та міжнародний стандарт якості ISO 22000/HACCP.

Умови замовлення питної води. Супутні товари

При оформленні замовлення, є зручні способи оплати – готівковий розрахунок при отриманні замовлення, оплата карткою або безготівковий розрахунок. Щоб отримувати свіжі новини та акційні пропозиції, залиште Вашу е-mail адресу для підписки.

Додатково, на сайті є можливість замовити супутню продукцію:

  • кулери і помпи для води;
  • підставки для бутлів;
  • продукцію для приготування напоїв (чай, кава, какао, цукор, серветки, стаканчики).

Безкоштовна доставка від 2 бутлів діє по території міста та за його межами до 10 км.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини