Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Унікальна серія конструктора LEGO Minecraft: особливості набору

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Minecraft – одна із найбільш популярних дитячих комп’ютерних ігор у всьому світі, яка перетворює кожну дитину в справжнього творця кубічного світу, де потрібно створювати не тільки споруди та предмети, а ще й вести боротьбу проти запеклих ворогів.

Унікальна серія від LEGO – неймовірне втілення віртуального світу в реальний, де можливо доторкнутись до кожного об’єкту гри, створюючи власноруч з готового набору такі ж самі будівлі та предмети.

Реальний світ з LEGO Minecraft

Готові конструктори LEGO Minecraft, здатні розвити змалечку у дитини не тільки фантазію, але і гарну моторику рук. Розробники даної серії – справжні майстри, які достовірно втілили в реальність кожну деталь гри – від будівель до персонажів. В грі – точні копії міні фігурок мобів, зомбі, плазунів та тварин, які викликають неймовірний інтерес у кожної дитини. Доступні набори конструкторів – найкращий подарунок для малечі. Серія конструкторів LEGO Minecraft відрізняється між собою кількістю деталей в наборі – є великі та малі набори. Маленькі набори більш підходять для малечі, адже в ньому – менша кількість кубиків та деталей.

На сайті представлені тільки оригінальні та сертифіковані конструктори, які стануть найкращим подарунком для кожної дитини на день народження, новий рік або інше свято. Фахівці магазину зможуть надати грамотну консультацію, яка допоможе з вибором необхідної позиції набору. Серед представленого асортименту:

  • тематичні набори-сети;
  • окремі головні герої гри – міні фігури;
  • паки зі скінами (костюми);
  • набори для крафтингу.

Створення захоплюючої історії визволення друзів з фортеці LEGO Minecraft

Найбільш популярна модель конструктора - ЛЕГО Майнкрафт Фортеця, яка дозволить кожному створити величезну за розмірами фортецю-в’язницю з сірих кам’яних блоків для утримання тварин. Неприступні масивні ворота, дві кутові дозорні вежі та три скелети-лучника створюють неймовірну атмосферу неприступності та непохитності, але не для Стіва, який обравши вдалий момент зможе атакувати ворогів та здолати нечисть в фортеці, визволивши овечку та коня. Набір складається з майже тисячі деталей, які в дитячих руках перетворюються в справжній витвір мистецтва з захоплюючим продовженням.

Найкращі цінові пропозиції на конструктори – результат прямої співпраці з безпосереднім виробником, що дозволяє уникнути зайвих націнок на представлені набори та зробити вибір більш приємним для кожного клієнта.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини