Français translation unavailable for В День єдності України на Майдані у Києві провели акцію повернення до жовто-блакитного прапора.

Commentaires

Portrait de Арсен Дубовик

Хто не знає: символіка Герба і Прапора повинні відповідати одна одній.
Якщо золотий тризуб (Трисуття) на блакитному тлі, то золота барва є основною. Так і на Прапорі: головний колір вгорі. А давній вислів "жовтоблакитники" якраз і свідчить про правдивість саме жовто-блакитного прапора (з головної барви називається Прапор).

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Portrait de Анатолій Висота

Гарна і переконлива відозва УКРАЇНКИ. Таки хочу дізнатися, хто з наших киян був на тій акції?

Portrait de Петро Підкова

Прийняв участь також. Людей було небагато. Мабуть, окупація завадила...

Підкуємось браття, знаннями вишніми!

Portrait de Геннадій Бугаревич

PtBay wrote:
Прийняв участь також. Людей було небагато. Мабуть, окупація завадила...

Так, людей справді було небагато.

Portrait de Людимир Головань

Я в Києві не був. Ми в Макарові разом з кумом перевернули прапор і стояли так на народному віче тиждень тому. Мова символів - дуже важлива. Та символи відображають стан речей, які є, або - які мають бути. Мало просто перевернути прапора в руках - треба перевертати його постійно в своїй душі. Пам"ятати про старе - з радістю і подякою йго сприймаючи, та рухатися в нове! Той прапор, що був - дякую йому! Він завжди нагадає, куди можна скотитись, якщо не тримати рух у вірному напрямку.

Будьмо!

Portrait de Олена Каганець

Пане Анатолію, я була. Тримала прапор, якому 23 роки.

Portrait de Анатолій Висота

Оленко, як добре, що ти відгукнулася! Тепер я вже знаю, на цій акції було наших двоє. Ти і п. Петро Підкова. Ви двоє - найсміливіших і найпослідовніших із усіх наших киян.