Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Accès: 0

Університет MIT виклав безкоштовно всі свої лекції в Мережу

Якщо жага до знань жене вас вперед у пошуках все нових і нових вебінарів, конференцій і семінарів і ви давно хотіли підвищити свою кваліфікацію в ІТ, але ніяк не могли почати, маєте нагоду. Один з кращих технологічних вишів світу опублікував всі свої навчальні курси, лекції та семінари в інтернеті на окремому ресурсі.

Більше жодних проблем з доступом до західного технічної освіти вищої проби! Тільки MIT, тільки хардкор! :) Є аудіо-та відео-курси, пошук по каталогу, за номером курсу, за найменуванням дисципліни, всі предмети і ступінь складності розділені в окремі рубрики.

Для тих, хто не повною мірою володіє англійською, є навіть курси, які спеціально переклали (правда, там є тільки мови Азії для студентів з Китаю і арабських країн, що розвиваються). 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Радіймо, друзі! Продовжуємо тему ельфізму.

Від гомо сімплекс до гомо триплекс: невідомі стадії людського розвитку – подкаст на Радіо Гартленд

Готові дізнатися, чому ваше життя – це як метаморфоз гусениці, але з купою екзистенційних криз і без кокона? У новому подкасті ми розбираємо сім стадій розвитку людини – від крихітного плоду до...

Кращий коментар

Portrait de Все Випадково
0
No votes yet

Массачусетський технологічний інститут. Бо хто з цієї статті щось зрозуміє. Але мало кому з цього користь, бо лекції на англійській.

Commentaires

Portrait de Все Випадково
0
No votes yet

Массачусетський технологічний інститут. Бо хто з цієї статті щось зрозуміє. Але мало кому з цього користь, бо лекції на англійській.

Portrait de Олена Каганець
0
No votes yet

Кому треба, той зрозуміє. А користь в тому, щоб побачили, що треба міняти парадигму освіти!

Portrait de Доктор Смалець
0
No votes yet

Можливо, я щось не так зрозумів, але викладення для загального доступу відеозаписів живих лекцій всесвітньо відомих вчених - це одне (існуюча парадигма при цьому не дуже постраждає), а переведення вищої освіти на механічну систему електронного тестування - це зовсім інша ситуація, де повністю знеособлюються і студенти, і викладачі. Може, й справді, нова система дозволить за короткий термін підготувати армію кваліфікованих фахівців, але в ній буде дуже легко прогавити генія - його ніхто не помітить і не підтримає. Тоді, мабуть, треба суттєво збільшити дистанцію між бакалаврами і магістрами, і готувати останніх тільки "живцем" і строго поштучно :-))

Portrait de Олена Каганець
0
No votes yet

І вчити англійську мову! А також китайську....