Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець

Україна поцікавилася у Росії, навіщо її прикордонники розстріляли своїх терористів

Українські прикордонники звернулися з офіційним запитом до Російської прикордонної служби з приводу розстрілу прикордонниками РФ російських бойовиків. Про це повідомив речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко на прес-конференції.

Україна не отримала жодних пояснень, сказав він. Лисенко нагадав, що російські прикордонники розстріляли терористів, які проривалися з території України в Росію.

Є зафіксований випадок, коли вони намагалися спочатку на вантажному автомобілі, а потім на іншому автомобілі перетнути кордон в напрямку Росії. Їх не пропустили, більше того, вони потрапили під вогонь російських прикордонників. І, за нашими даними, всі загинули”, - сказав Лисенко.

26 червня Держприкордонслужба підтвердила розстріл російськими прикордонниками бойовиків.

Зокрема, за даними ДПСУ, 25 червня неподалік села Провалля Свердловського району Луганської області, в безпосередній близькості від лінії кордону російськими прикордонниками була розстріляна «Газель», в якій перебували громадяни РФ, що брали участь у бойових діях на території України на боці сепаратистів.

Підписуюсь на новини

Commentaires

Portrait de Анатолій Висота

Дякую, 0ленко.

Portrait de Альберт Саїн

Оце так очевидна поведінка з боку рашистів=)
Згадайте історію 2-ої світової, де при зміні позицій у війні рашисти почала отримувати перевагу, за рахунок того, що вони мобілізували усіх українців, те решту народів Середнього Сходу із звільненням всі засуджених, яких усіх разом і повели на фронт проти Німеччини у якому чуть що не за кожним солдатом стояв москаль чекіст, що при поверенні або не виконанні їхніх наказів просто на місці стріляв в голову отим солдатам совєтського союзу..
Ось і бачимо ми знову черговий повтор в історії=))

Portrait de Арсен Дубовик

"Повторення - мати навчання"
Нас водять по колу, як Мойсей євреїв по пустелі водив 40 років... щоб вимерли ті, хто пам'ятав рабство єгипетське.
Повторів нашої історії зараз бачу масу! Шкода, що висновків українці не роблять в більшості...

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)