Français translation unavailable for Хай відновиться плідність твоя, або Безплідна смоковниця.

Commentaires

Portrait de Оксана Лутчин

"Хай відновиться плідність твоя або Безплідна смоковниця" - це той випадок, коли перед або ставимо кому.
Нагадую, згідно з правилами Сенсару знак ?, ! оклику ставимо також на початку речення.
“смоковниця” - смоківниця.
Прокляття — це антипод світла. Таке почуття було чужим для Ісуса, тому вважаю, що питання сформульовані некоректно:“Чи є у Євангеліє (у письменах апостолів) випадки, де Ісус Хрестос проклинає?
3. Якщо Хрестос прокляв смоковницю за неплідність, то яка була подальша доля її душі?”
Очевидно у цьому фрагменті йдеться не про прокляття, а про вияв могутності слова й віри.

Творімо разом мову Сенсар!

Portrait de Андрій Пасічник

А я якраз хотів догодити пані Оксані, і перед "або" коми не поставив, а виявилося, що треба було. ))

Portrait de Оксана Лутчин

У складній назві, яка сформована з двох повноцінних частин, перед або ставиться кома і другу, альтернативну назву пишемо з великої букви.

Творімо разом мову Сенсар!

Portrait de Миро Продум

Дякую, Андрію, за чудову роботу! Ви розкрили останню хуцпу дітей диявола, яку вони вчинили щодо Євангелія. Нахабно перевернути з ніг на голову - це один з їхніх методів. Добре, що ми про це вже знаємо.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Михайло Харачко

!Вдячний за статтю. Це оповіданння давно мене бентежило: щось прокляття виглядало неприродньо для боголюдини, а тепер все на своїх місцях.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Portrait de Арн Спокій

Слава Ісусу Хресту !!!

Найвища влада - влада над собою.

Portrait de Гендельф Білий

Слава на віки Богу! Добре було б на народному огглядачі опублікувати, якісь молитви. Сучасні молитви - це іудохристиянські, які тяжіють до простору страждань. Наприклад молитва на вервиці. Я колись шукав аріанський молитовник Юрія Немирича. Думав опублікувати на НО. Але нічого не знайшов.

Ми не фантазуємо: ми розраховуємо! Але для того, щоб розраховувати, ми спочатку фантазували.

Portrait de Арн Спокій

Молитви наші повинні об'єднати Народну(язичницьку) Віру наших предків та очищену Добру Новину від Ісуса Хреста . Ми повинні позбутися Беріту (Старого Завіту) - юдейської неправди та брехні . Наша віра це наша історія !!!
Спочатку ми були язичниками , а потім з легкістю прийняли Добру Новину від Ісуса Хреста .
Для нас Беріт (Старий завіт) ніякого значення не має.Це історія юдеїв . Саме юдеї через свою віру поставили нас на коліна перед своїм родоплемінним , жорстоким та мстивим Єговою і зробили його рабами . Ми православні , тому в наших храмах ми не повинні ставати на коліна , бо ми славимо Богів .
Радіймо Арії !!! Царство Боже в наших серцях !!!

Найвища влада - влада над собою.

Portrait de Миро Продум

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Гендельф Білий

Дякую, я знайомий з цим. але було б краще, ще знайти якісь світлі арійські молитви і орублікувати. Наприклад добре було б, ну це така моя думка, очистити Символ віри від нікейства і вставок. бо як відомо його запропонували аріани. Ось тут про це пише.

Ми не фантазуємо: ми розраховуємо! Але для того, щоб розраховувати, ми спочатку фантазували.

Portrait de Хосе Рамірес

Справді, пора відновити аріянський Символ віри. Це можна зробити, адже ми вже розкопали основі аріянської віри.

Все, що не має формальної логіки, є маразмом.

Portrait de Миро Продум

Описана у цій статті подія відбулася 21-22 березня. Це час, коли дерева зацвітають, в тому числі й смоковниця (інжир). 21 березня смоковниця ще не мала квітів, бо була безплідна. Ісус його благословив: "Хай відновиться плідність твоя!".

Наступного дня - 22 березня - дерево рясно зацвіло.

Для нас це зрозуміло, адже багато хто стикався з фактом цвітіння рослин під впливом Живого Слова. Нещодавно одна жінка мені розповіла, що в неї є вазон, який цвіте навесні. Після півроку читання Живого Слова ця рослина у неї несподівано розцвіла у жовтні. Жінка настільки була вражена, що з самого ранку зателефонувала мені і поділилася своєю радістю.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Миро Продум

Ще раз уважно перечитав цей фрагмент Євангелія. Скоріше всього, Ісус благословив безплідну смоківницю словами: «Хай завжди в тебе буде багато плоду!»

Я виходжу з того, що фарисеї все зробили в тексті навпаки, стараючись нічого зайвого не додавати, щоб не викликати підозри. Вони написали: Хай повік не буде з тебе плоду! Це означає, що Ісус, найімовірніше, сказав, «Хай завжди в тебе буде багато плоду!»

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Арсен Дубовик

Адже це логічно - побачив суху смоковницю, благословив, вертаючись побачили, що смоковниця плодоносить.
Ісус творив лише добрі справи! Бо інакше це розходилося б із Його словами: "Добре дерево дає добрі плоди. Не може погане дерево давати добрі плоди." (За точність цитування не ручаюся. Перевірте самі ;). Але сенс такий).

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)