Portrait de Світ Зелений
Світ Зелений
  • Visits: 0
  • Accès: 0

Диверсія з "банкою меду"

В Станиці Луганській в результаті диверсії на блокпосту загинув 1 український військовий та 3 поранено, - ОДА

В Станиці Луганській в результаті диверсії на блокпосту загинув один український військовий і троє отримали важкі поранення. Про це повідомляє прес-служба голови Луганської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля.

"У п'ятницю після обіду в Станиці Луганській на вул. Чапаєва було влаштовано диверсійний акт проти українських військових. У 14 годин на блокпост (який розташований в крайній точці селища біля берега Сіверського Дінця, за яким - контрольована ЛНР територія) прийшов якийсь дідусь, який назвався місцевим жителем, подарував військовим 3-літрову банку меду, подякував їм за службу і пішов геть. Коли солдати спробували скуштувати меду, банку вибухнула (всередині був закладений вибуховий пристрій). Один солдат загинув, ще троє важко поранені", - йдеться в повідомленні.

В ОДА зазначили, що закласти вибуховий пристрій в банку з медом і привести його в дію (очевидно, спрацював радіокерований дистанційний передавач), можуть тільки досвідчені диверсанти.

"Випадок в Станиці черговий раз підтверджує, що терористи в протистоянні з нашими силовиками не гребують жодними методами. Вони намагаються не тільки вбити або покалічити військовослужбовців такими противними способами, але і викликати недовіру між ними та місцевим населенням", - прокоментував трагічний інцидент сам Москаль.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...