Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
541

Археологи знайшли будинок Ісуса Хреста в Назареті

Світ:

Спецтема:

Дитяча домівка Ісуса, можливо, була під монастирем Сестер Назарету в Назареті. Так вважає археолог Кен Дарк. Майданчик розкопок, що був під монастирем, відомий з 1880 року, але на цьому майданчику ніколи професійно не проводилися розкопки, поки у 2006 році за це місце не взялися археологи проекту «Назарет археологічний».

Кен Дарк, директор цього проекту  у статті «Чи знайдений Назаретський будинок Ісуса?» не тільки описує залишки самого дому, але й досліджує докази того, що це фактично те саме місце, де Ісус провів роки свого становлення.

Розкопки виявили будинок з двором першого століття, що був частково висічений з природного каміння і частково збудований зі створеного каміння. Багато оригінальних особливостей будинку все ще цілі, включаючи двері та вікна. На місці розкопок також  знайшли гробниці, резервуар, а пізніше Візантійську церкву.

Кен Дарк також розглядає взаємозв'язок між Назаретом, містом дитинства Ісуса, і важливим містом Сепфоріс. Вважалося, що Сепфоріс забезпечував Йосипа роботою і там було багато важливих культурних подій. 

Коментар НО:

"У Назареті був дім святого Йосипа, земного батька Ісуса. Згідно з церковним переданням, свята матір Ісуса — Марія — походила з міста Сепфоріс, яке до 25 року н. е. було столицею Галілеї. Сепфоріс знаходився на відстані 5 км від Назарета, то ж цілком природно, що Йосип одружився на дівчині з сусіднього поселення". - Ісус народився в батьківській хаті у Назареті.

Підписуюсь на новини

Commentaires

Portrait de Іван Гайдамака

Якщо це- правда, то це неймовірно !
Радіймо!

Історія має властивість повторюватись...

Portrait de Зір Чіткий

А якщо це ймовірно?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Portrait de Гринь Братер

Тут питання виключно в Вірі!

Хай Буде!

Portrait de Іван Гайдамака

Вірю- розумом!

Історія має властивість повторюватись...