Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська
52

В 200 школах встановлять технології для переробки харчових відходів. Список

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

За результатами еко-освітнього конкурсу “Компола” у 200 з 400 шкіл-претендентів буде встановлено компостер для переробки харчових відходів з їдалень. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час спільного заходу з Міністром екології та природних ресурсів України Остапом Семераком 3 травня 2018 року, в гімназії біотехнологій №177 м. Києва.

У рамках візиту до навчального закладу міністри поспілкувалися зі старшокласниками і оголосили про результати еко-конкурсу “Компола” .

Серед переможців є навчальні заклади з усієї України і навіть прифронтових Луганської та Донецької областей. Так, компостер отримають 12 шкіл-інтернатів, 22 опорні школи, 1 спеціалізована школа для дітей з особливими потребами та 165 загальноосвітніх шкіл. З точним переліком закладів можна ознайомитись за посиланням.

Встановлення компостерів в школах-переможницях триватиме до 1 вересня 2018 року.

Нагадуємо, що "Компола" - це спільний еко-освітній проект Мінприроди та Міносвіти, спрямований на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання. Збирання заявок тривало з 10 по 24 квітня цього року. Проект був започаткований київськими школярами Нікітою Шульгою та Софією-Христиною Борисюк, і успішно реалізований у 32 навчальних закладах у різних куточках України.

  • Основна мета - дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію, щодо відповідального споживання.
Наші інтереси: 

Розвивати екомислення потрібно з народження.