Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
1

Як правильно вибрати матрац на ліжко в інтернет магазині

Важливість: 
4

Вибір ортопедичного матраца - відповідальне завдання, підходити до якої абияк не варто. Щоб вибрати продукт, здатний забезпечити здоровий сон на довгі роки, слід врахувати ряд важливих критеріїв і індивідуальних параметрів.

Серед таких слід зазначити:

  • зріст, вага користувача;
  • вік;
  • параметри ліжка;
  • стан здоров'я і зокрема - хребта;
  • особисті переваги щодо м'якості спального місця.

Перш ніж купити матрац в інтернет магазині matrasin.kiev.ua , необхідно визначити оптимальний розмір вироби. Для цього потрібно заміряти відстань від п'ят до самого краю матраца. Формула проста: вона повинна складати не менше 20 см, а від краю матраца до ліктя - як мінімум 15 см.

вибрати матрац на ліжко в інтернеті

Далі переходимо до визначення потрібного ступеня жорсткості. При наявності у вас яких-небудь захворювань опорно-рухової системи потрібно завчасно звернутися до лікаря. Спеціаліст підбере для вас підходящу ступінь жорсткості виробу, спираючись на симптоматику хвороби.

Якщо проблем зі здоров'ям немає, дотримуйтесь простих рекомендацій:

  • ідеальний вибір для людей вагою до 60 кг - м'які матраци;
  • користувачам вагою до 85 кг підійдуть вироби середньої жорсткості;
  • при вазі понад 85 кг вибирайте моделі підвищеної жорсткості.

Грамотний вибір ступеня жорсткості - визначальний момент при покупці матраца. Якщо виріб виявиться занадто м'яким, хребет користувача не буде розвантажуватися від напруги, що перешкоджає комфортному відпочинку. Чи не принесе користі і надто жорстка поверхня, здатна викликати розвиток ряду захворювань хребта або загострити наявні симптоми.

Після того, як ступінь жорсткості визначена, саме час обрати тип внутрішнього устрою матраца. На ринку дані вироби представлені двома великими категоріями: пружинними і безпружинні моделями. Найдоступнішим варіантом є пружинні матраци на блоках залежного типу, проте вибирати їх не рекомендується. Для отримання вираженого ортопедичного ефекту слід зупинитися на безпружинних матрацах або моделях на незалежних пружинних блоках. Такі вироби прослужать вам довго, подарують справжній комфорт і будуть максимально корисні для здоров'я.

Дотримуючись настільки нехитрих порад, ви точно не прогадаєте з покупкою, а якщо у вас залишилися питання консультанти інтернет магазину "Матрасін" із задоволенням допоможуть їх вирішити. Головне - не поспішати і пам'ятати про важливість ключових критеріїв.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: