Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Під Львовом помер 63-річний чоловік, який за день до цього був вакцинований від коронавірусу

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Смерть була зареєстрована як "несприятлива подія після імунізації", тому що сталася протягом 30 днів після вакцинації від COVID-19. Нині подію розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації/туберкулінодіагностики Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

 

Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький у своєму Facebook.

Чиновник уточнив, що смерть чоловіка настала 16 квітня. За інформацією департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА, напередодні, 15-го квітня, йому ввели вакцину AstraZeneca/Covishield.

Чиновник наголосив, що вакцинація від COVID-19 не запобігає розвитку інших захворювань і не може захистити від смерті від інших причин.

Нагадаємо, раніше в МОЗ висловилися про випадки смерті після вакцинації від COVID-19, і пояснили, чому може так статися.

У Чернівцях 24 березня, через 9 днів після вакцинації, помер чоловік. МОЗ заявляє, що причина смерті – гострий мозковий інсульт.

23 березня під Одесою померла військова ЗСУ, яку за декілька днів до смерті вакцинували від COVID-19. Судмедекспертиза показала, що причиною її смерті стала гостра серцево-судинна недостатність.

Наші інтереси: 

Наше здоров'я – в наших руках. Вакцинація від вірусів небезпечна і безглузда.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Люди з некритичним мисленням – група ризику.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Світ Зелений.

Дехто вважає що на мислення спроможні лише 7% людей.

#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Мислення – це прояв діяльності духовної сутності. До стабільного мислення спроможні близько 5% людей. Це ті, у кого є розум (раціо), який дозволяє діяти самостійно і творчо.
Решта 95% спроможні лише до інтелектуальної діяльності. Проявом інтелекту є глузд (розсудок, ерудиція), тобто вміння діяти згідно з автоматичними програмами та суспільними нормами, виробленими внаслідок досвіду.

Все, що робиться з власної волі, – добро!