Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
143

Порушила українське законодавство: Японія не пустила до себе саксофоністку з Криму

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Японські дипломати стверджують, що вони не можуть видавати візи громадянам України, "яким насильно поміняли паспорт на російський". Посольство Японії в Росії відмовило у візі на в'їзд саксофоністці з тимчасово окупованого Криму Вероніці Кожухаровій у зв'язку із тим, що вона отримала російський паспорт уже після захоплення українського півострова.

19110803.jpg

Фото: EPA

Про це повідомляє QHA.

Композитор Олександр Болдачьов, з яким Кожухарова повинна була виступати в Японії, намагався довести посольству, що Крим "був легально анексований РФ".

Видання також нагадує, що 6 листопада російську актрису Маргариту Аброськіну, яка прилетіла на зйомки в Україну, в аеропорту Бориспіль затримали і відправили зворотним рейсом до Білорусі.

Наші інтереси: 

Розуміти, що тільки так, з позиції сили (або ввічливої та м'якої сили, яку демонструють японці) іможна говорити з росіянами.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Цілковито правильно поступила Японія !

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Ігор Каганець.

Японія є геополітичним союзником України, а японська ментальність також належить до 4 квадри. Наприклад, існує подібність козаків і самураїв. Як казав один гуморист, "самураї - це японські козаки, але дуже знервовані" :)

А все тому, що японська духовна і військова еліта була сформована під значним впливом айнів - вихідців з Північного Надчорномор’я.

Душа Японії: айни очима українця і санскриту

Все, що робиться з власної волі, - добро!