Важливість: 
3
Співачки, які змагаються представляти Україну на Євробаченні-2019, не визнають окупацію Криму (відео)

Близнючки Анна та Марія Опанасюк, які є дуетом ANNA MARIA і фіналістками Національного відбору на Євробачення-2019, відмовилися відповідати на запитання про окупацію Криму Росією у 2014 році під час інтерв’ю журналісту Роману Скрипіну на кримсько-татарському телеканалі ATR. 

19022205.jpeg

Скріншот з відео

Уродженки окупованого півострова Крим, заслужені артистки Автономної республіки Крим, відмовилися визнати війну Росії проти України і окупацію Криму Росією.

«Ми не будемо говорити ті фрази, які ви очікуєте від нас почути... Сталося те, що там з'явилося два кордони - український та російський. І всі розумні люди зроблять висновки самі", - заявила одна з сестер, коментуючи події березня 2014 року.

"Крим залишився Кримом. Там те саме море, ті самі гори, те саме повітря. Чесно вам скажу – ми приїжджаємо до себе додому".

Ведучий нагадав, що «заслужені артистки» Криму дають інтерв'ю кримсько-татарському каналу. У відповідь одна з сестер заявила, що Україна "втратила Крим".

"Мені здається, що Україна просто втратила Крим. Це наша думка. Багато політиків можуть говорити, що Крим наш. Але, як сказав наш земляк Олександр Усик, ми можемо нескінченно говорити, що Крим наш, але їдемо туди через два кордони", - заявила співачка.

Після цього Скрипін запитав прямо, чи вважають сестри Опанасюк, що в березні 2014 року Російська Федерація окупувала територію українського півострова. На це питання співачки відповідати відмовилися.

"Слухайте, ми ж не балотуємося в президенти України. На це питання ми просто не будемо відповідати, тому що ми не політики. Ми не члени секретаріату президента, щоб відповідати на такі складні політичні питання", - відповіли вони.

Цього року 64-й пісенний конкурс Євробачення пройде у травні в Ізраїлі, в місті Тель-Авів. Для участі в міжнародному пісенному форумі зараз в Україні триває конкурсний відбір. Минулої і позаминулої суботи пройшли два півфінали, цієї суботи, 23 лютого, відбудеться фінал, у якому виступатимуть Анна і Марія Опанасюк.

 

 

Наші інтереси: 

Представляти Україну мають достойні громадяни своєї країни.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка