Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
84

Путін спростив отримання громадянства Росії для всього Донбасу

Світ:

Важливість: 
3

Президент РФ підписав указ, який спрощує процедуру отримання російського громадянства для всіх жителів Донецької і Луганської областей, а не лише для ОРДЛО.

Відповідний документ з'явився на державному порталі правової інформації РФ 17 липня і вже набув чинності, повідомляє OBOZREVATEL.

Так, указом із минулої редакції прибрали формулювання "окремі райони" Донецької і Луганської областей, залишивши просто назви українських регіонів.

Це означає, що тепер отримати російський паспорт у спрощеному порядку зможуть усі, хто був зареєстрований на території Донбасу з квітня 2014 року.

У РНБО України розповіли, що запланували у відповідь секретні заходи, подробиці яких захищені державною таємницею.

Зеленський засудив рішення Путіна щодо паспортів РФ для жителів Донбасу. У той же час президент розпорядився розробити механізм надання українського громадянства як другого для етнічних українців "із дружніх країн, які прагнуть приєднатися до розвитку своєї історичної батьківщини".

Наші інтереси: 

Україна не може розслаблятися перед новими викликами гібридної війни. 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Андрій Ясун.

Безплатний сир - у мишоловці.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Костянтин Струк.

"Секретні заходи" - це сильний хід, зважаючи на його секретність. Проте, чи можна вважати попередню заяву Зеленського адекватною відповіддю Путіну? Варто лише співставити число тих, хто готовий виїхати (через різні обставини) з Донбасу до Росії, та тих, хто (по всьому світу) сплять і бачать себе громадянами України!
Співвідошення вражає, еге ж?

Поки дихаю - сподіваюсь!