Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
192

У Києві відкриється перший інноваційний музей історії української нації

Важливість: 
2

У Києві 3 серпня відкриється перший в Україні інноваційний музей Становлення української нації. У музеї будуть представлені 25 сюжетних композицій з інтерактивним аудіо та відео контентом, запахами, пристроями віртуальної реальності, що дасть відвідувачу відчути атмосферу епохи, в якій він перебуває

19071903.jpg

Фото: Facebook Музею Становлення української нації

Про це повідомляється на сторінці події у Facebook.

«Чим здивує музей відвідувача? 100 фігур видатних українців від Княгині Ольги до Джамали… Зовнішній вигляд історичних постатей, їхній вік та одяг відповідають тому часу, коли відбувалась подія, показана в сюжеті, або тому періоду, коли вони були на піку своєї слави чи в період найбільшого піднесення. Тепер кожен на власні очі зможе побачити, як виглядали козаки, Тарас Шевченко, Леся Українка, Степан Бандера та інші відомі реформатори української нації».

Також у музеї будуть представлені 25 сюжетних композицій з інтерактивним аудіо та відео контентом, запахами, пристроями віртуальної реальності, що дасть відвідувачу відчути атмосферу епохи, в якій він перебуває, і 24 діорами в форматі 3D.

«Всі експозиції зроблені на підставі історичних досліджень, підтверджених істориками, археологами та іншими вченими», – уточнюється на сторінці події.

Музей працюватиме без вихідних з 09:00 до 20:00 за адресою: вул. Лаврська, 27.

 

Наші інтереси: 

Знати історію свого народу допомагають музеї. Особливо, якщо це - сучасний музей з інтерактивними методами донесення інформації до відвідувача.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Оце справді цікаво! Можна навіть здійснити колективний похід в музей.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Костянтин Струк.

Чудова ідея!

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Валерій Зміївський.

Нарешті в Україні з'явився свій музей на кшалт музею "мадам Тіссо" (якщо не помиляюсь), де представлені українські культурні і політичні діячі різних часів.
Музей має стати елементом більш грандіозного історичного плану повернення вкраденої московськими колонізаторами нашої української історії

Зображення користувача Володимир Щербина.

Ну, музей воскових фігур (в стилі "музею мадам Тюссо") існує в Києві вже 20 років. Я писав про нього ще у 2002 році. Він кілька разів переїжджав, я давно ним не цікавився. Проте він є.

А тут мова йде про більш інтерактивну річ. Не просто воскові фігури, а більш глибоке занурення у реальність (вигляд, звук, запах, віртуальна реальність тощо)

Творю, отже існую.