Важливість: 
3
Головний редактор медичного журналу The Lancet: «Половина всіх наукових досліджень у світі – фальшивка»

Редактор одного з найавторитетніших медичних журналів у світі визнав, що майже половина всіх наукових досліджень є неправдивими. Доктор Річард Гортон, головний редактор одного з найдавніших та найвідоміших медичних журналів "Lancet", стверджує, що 50% опублікованих рецензованих досліджень є фальшивими.

Collective-evolution.com пише: «Справа проти науки - проста: велика частина наукової літератури, можливо, наполовину, може бути просто неправдою. Засмучує дослідження з невеликими розмірами вибірки, крихітними результатами, недійсними дослідницькими аналізами та грубими конфліктами інтересів, а також нав'язлива ідея просування модних тенденцій сумнівної важливості. Наука повернулася до темряви».

Це досить турбує, враховуючи той факт, що всі ці дослідження (які спонсоруються галуззю) використовуються для розробки ліків / вакцин, що нібито допомагають людям, для навчання медичного персоналу, студентів-медиків та багато іншого.

Для багатьох є звичним відмовлятися від великої роботи експертів і дослідників у різних установах по всьому світу через те, що вони не "рецензуються" і не з'являються в «авторитетному» медичному журналі. І навпаки, як ми бачимо останнім часом, ті дослідження, що "рецензуються", не є правдивими.

«Авторитетні» медичні журнали продовжують втрачати свою розумність в очах експертів і співробітників самих журналів, таких як доктор Гортон.

Він також продовжив критикувати журнали, стверджуючи, що редактори журналів допомагають висвітлювати погані дослідження, що є тривожною тенденцією, і що дані фабрикуються, аби відповідати бажаній теорії.

Він продовжує спостерігати, що важливі дослідження часто відкидаються і мало що робиться для виправлення поганих практик. Але ще гіршим є те, що багато чого з того, що відбувається, навіть можна вважати порушенням на межі зі злочином.

Доктор Марсія Енджелл, терапевт і головний редактор журналу New England Medical Journal (NEMJ), який вважається одним з найпрестижніших медичних журналів у світі, викладає свій погляд на цю тему досить просто:

"Зараз просто неможливо вірити більшості опублікованих клінічних досліджень або покладатися на думку довірених лікарів і авторитетних медичних рекомендацій. Я не відчуваю ніякого задоволення від цього висновку, до якого я повільно і неохоче дійшла за два десятиліття в якості редактора журналу New England Journal of Medicine".

Існує багато просто анекдотичних доказів, що підтверджують ці твердження, включаючи документи, представлені PhD Люсією Томлєнович з групи досліджень нейронної динаміки в Департаменті офтальмології та візуальних наук Університету Британської Колумбії, які показують, як фармацевтичні компанії та органи охорони здоров'я знали про численні небезпеки, пов'язані з вакцинами, але вирішили приховати їх від громадськості. Це наукове шахрайство, і їх співучасть свідчить про те, що ця практика продовжується й донині.

Це лише один з багатьох прикладів опущення даних, який доктор Хортон має на увазі. 

"Медична професія купується фармацевтичною промисловістю не тільки з точки зору медицини, а й з точки зору викладання та досліджень. Академічні установи цієї країни дозволяють собі бути платними агентами фармацевтичної промисловості. Я думаю, що це ганебно", - писав Арнольд Сеймур Релман (1923-2014), професор медицини Гарвардського університету та колишній головний редактор журналу New England Medical Journal.

Це дійсно дивовижний час, щоб бути живим. Протягом людської історії наша планета пережила декілька змін парадигми, і всі вони зустрічалися з жорстким опором. Чудовим прикладом є те, що ми зрозуміли, що Земля не плоска. Сьогодні ми бачимо, що подібні зміни в мисленні відбуваються в декількох сферах одночасно. Це може здатися переконливим для тих, хто звертає на це увагу, особливо, враховуючи той факт, що багато цих ідей суперечать існуючим системам переконань. Завжди існуватиме опір новій інформації, яка не вписується в існуючі рамки, незалежно від того, наскільки обґрунтованою (або фактичною) може бути ця інформація.

Переклад з англійської статті "Lancet Editor: Half Of All Scientific Studies Are False"   

Наші інтереси: 

Глобальні фальсифікації мають вийти на поверхню, щоб люди знали, що ліки, які вони вживають, можуть бути небезпечними.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка