Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
2850

Vaxxed - Відвакцинені: американський фільм 2016 року про шкідливість вакцинації

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Фільм є ретельним науковим розслідуванням факту нахабної брехні Центру з контролю за захворюваннями США (разом з фармацевтичними компаніями), в результаті чого були обмануті лікарі по всьому світу і мільйони дітей отримали і продовжують отримувати каліцтва. 

Зараз фільм йде в кінотеатрах. Це прем'єра російської версії фільму.

Судячи з відгуків, ніхто не залишається байдужим: всі глядачі цієї документальної стрічки або вихваляють його, або жорстко критикують.

Незадовго перед виходом цього фільму актор Роберт Де Ніро вперше публічно зізнався, що його 18-річний син страждає аутизмом, і тому Роберт особисто всіма силами просуває цей фільм в США, не зважаючи на тиск критиків і засобів масової дезінформації.

Наші інтереси: 

Нарешті відкривається правда про небезпеку вакцинації. 

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Поширюйте інформацію про цей фільм. Можливо, врятуєте життя хоч одній дитині.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Миро Продум.

У фільмі показали шкідливість одночасної вакцинації. Але це тільки перший крок. Якщо почнуть копати далі, то неминуче дійдуть висновку, що вакцинація - це найбільша у світі медична афера.

Особлива її підлість полягає в тому, щоб не убити людину, а ослабити і на все життя зробити її залежною від медичного бізнесу.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Важлива думка, яку висловлено у фільмі - "найбільше піддаються впливу КПК саме здорові діти". Отже, маємо свідоме руйнування імунітету, послаблення "народонаселення".

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)