Важливість: 
5
ЗАГЛЯНЕМО У МАЙБУТНЄ (2016 р. і далі)

 Просвітлені українці в житті керуються ДУХОВНОЮ ПАРАДИГМОЮ, яка визначає таку послідовність підпорядкованості: ДУХ – матерія – енергія – інформація. Так і є, що насправді наші думки, наші мислеформи змінюють навколишній світ. Такі зміни світу навколо нас стають швидшими, коли мислеформи підсилюються громадою однодумців. Ще швидше втілюються думки, коли вони йдуть у руслі Задуму Творця. Іноді творення набирає вид передбачення. Запрошую товариство поділитися своїми планами і передбаченнями. Давайте разом творити наше прекрасне майбутнє! Цю публікацію я відношу до ПРОСТОРУ ПРИГОД.

Душі структура

над плоттю домінує.

Силою духу

матеріальним управляйте!

Цифрона 12. Живе Слово. О ФІЛАТОВИЧ 

Свідомість править світом

Просвітлені українці в житті керуються ДУХОВНОЮ ПАРАДИГМОЮ, яка визначає таку послідовність підпорядкованості: ДУХ – матерія – енергія – інформація. Так і є, що насправді наші думки, наші мислеформи змінюють навколишній світ. Такі зміни світу навколо нас стають швидшими, коли мислеформи підсилюються громадою однодумців. Ще швидше втілюються думки, коли вони йдуть у руслі Задуму Творця. Іноді творення набирає вид передбачення. Давайте прочитаємо один з таких прогнозів народного депутата.

Ось що думає Євген Рибчинський про 2016 р.

          (14 лютого 2016, 15:40 Українська правда)

1. Цього року остаточно завершиться російсько-український військовий конфлікт на Донбасі. Але РФ не відійде геть. Конфлікт надалі носитиме дипломатичний і гуманітарний характер. РФ зробить зачистку окупованих територій від місцевих ватажків терористичних формувань. Можна буде констатувати виникнення нового Придністров'я.

2. Яценюк якимось дивом досидить до кінця опалювального сезону. Після зняття його з посади і відкриття на нього низки кримінальних справ, Арсеній Петрович з сім'єю на невизначений термін покине Україну.

3. ВР VIII скликання приречений. Грядуть дострокові парламентські вибори, які відбудуться у вересні-жовтні цього року.

4. Саакашвілі буде активно набирати оберти і зайде у новий парламент з блоком свого імені у кількості близько 50 обранців. Разом з БПП і Самопоміччю він створить коаліцію і стане прем'єр – міністром України. Це призведе до протистояння державних інституцій і великого бізнесу, але стане початком реальних реформ.

5. Петро Олексійович не здасть жодну "свою" людину і буде змушений після відставки Яценюка приймати всі удари на себе. "Свої" його теж не розчарують, а от нове обличчя Саакашвілі в кінці року Петру Олексійовичу може дуже не сподобатися. Президент отримає в особі грузинського ізгоя найнебезпечнішого супротивника.

6. Після перевиборів у ВР де-факто буде даний старт президентської кампанії.

Найпомітнішими особами в ЗМІ будуть Юлія Володимирівна і, як не дивно, Віталій Володимирович. "Удар" отримає з грудня нове життя.

7. Володимир Кличко після бою-реваншу з Фьюрі, незалежно від результату, завершить свою боксерську кар'єру і піде в політику.

8. Економіка України восени нарешті кволо піде вгору.

9. В Криму почнеться збройне протистояння між російськими окупантами і кримськотатарським народом. Згодом буде велика гуманітарна катастрофа, яка призведе до численних жертв і обвалу російської економіки.

10. Восени країна побачить зовсім нові обличчя в політиці. Вони нестимуть нові ідеї і нові парадигми, і зрештою стануть підґрунтям для створення в Україні нових еліт.

11. Влітку буде прийнято рішення про відкриття в Україні протягом 5 років кількох американських військових баз. Буде даний старт для створення української професійної армії.

12. І з неприємного – можливі аварії на Запорізькій і Хмельницькій АЕС. Вони призведуть до перегляду всієї енергобезпеки країни. Одну зі станцій прийдеться закрити.

13. Весь рік, починаючи з квітня, над країною витатиме привид дефолту.

14. Частина олігархів терміново продаватимуть свій бізнес та медіаресурси. Дехто після низки скандалів емігрує з України.

15. І з приємного – ціни на шоколад залишатимуться стабільними)

          Після того, як 16 лютого 2016 р. не відбулася очікувана відставка прем’єра Яценюка, можна повірити Рибчинському, що той буде чіплятися за крісло до  «кінця опалювального сезону». Справді є можливим початок збройної боротьби кримських татар проти російських окупантів. А от щодо ухвали про відкриття американських баз на нашій землі – таке навряд щоб здійснилося.

Я і моя родина

З Божою допомогою:

  1. Я напишу першу розгорнуту рецензію на якийсь літературний твір і опублікую його на спеціалізованому сайті.
  2. Ми з дружиною приймемо  влітку наших рідних з Лівану. Я проведу Другі Краснянські Ігри з дітьми.
  3. Я підготую мансардний поверх для проживання влітку.
  4. Ми підготуємося і влітку разом із київськими друзями зробимо в Красному відеозапис сюжету на тему УКРАЇНА-ЛІВАН, щоб потім розмістити  його в Ютубі.

Народний Оглядач і Вільна Українська Держава

З Божою допомогою:

  1. У грудні 2016 р. відвідуваність сайту сягне 5000 за добу.
  2. У вересні 2016 р. буде утворений Перший рій Вільної  Української держави.

Запрошую товариство поділитися своїми планами і передбаченнями. Давайте разом творити наше прекрасне майбутнє!

Хай же буде!

Наші інтереси: 

Цю публікацію я відношу до ПРОСТОРУ ПРИГОД

 

Гравець: 
Анатолій Висота
 
Форум Підтримати сайт Довідка