Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Померла 3-х річна дитина від щеплення проти поліомієліту

Категорія:

Світ:

В Білій Церкві, що на Київщині, 25 листопада 2015 померла 3-х річна дитина після щеплення від поліомієліту, яку їй зробили два тижні тому в дитячому садку в межах позапланової масової вакцинації українських дітей. 

МОЗ та засоби масової інформації зберігають мовчання. 30 листопада МОЗ планує продовжувати цю вакцинацію дітей. 

За даними на 26.11.2015 в Україні після масової вакцинації від поліомієліту померли дві дитини 4 років. Також є повідомлення про випадки поствакцинальних ускладнень, після яких діти потрапили до лікарні, повідомляє Ukr.Media.


Відеодоказ

Акція білоцерківських активістів: Спеціальний випуск "Білого Каналу" Білоцерківського телебачення (опубліковано на YouTube 28 лист. 2015 р.). Випуск важливий для всіх Українців у кого є маленькі діти. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

УКРАЇНСЬКА ПРАВДА: У Білій Церкві після вакцинації помер хлопчик: МОЗ: імунізація ні при чому

У місті Біла Церква на Київщині раптово помер 3-річний хлопчик. Трагедія сталась 25 листопада – незадовго після того, як у дитсадку провели вакцинацію проти поліомієліту.
Білоцерківський відділ поліції за цим фактом відкрив кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України, повідомляє сайт Головного управління поліції Київської області.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача В'ячеслав Пачевський.

У Вінниці, я знаю батьків, дитина яких загинула, теж незадовго після прививки від поліомієліту. Ще в однієї дитини, теж після прививки від поліомеліту, запалення лімфовузлів, готується хірургічне видалення.