Категорія:

Звернення до акціонерів стартапу Грай-Воля – Третій Гетьманат

Наш стартап – це народний волонтерський проект, адже вся робота і все фінансування здійснюється зусиллями наших акціонерів та прихильників. Що це дає?

150628_igor_kaganec-2.jpg

Розвиток нашого стартапу залежить тільки від волі наших акціонерів
Розвиток нашого стартапу залежить тільки від волі наших акціонерів

Радіймо, арії!

Триває напружена робота з розвитку нашого цивілізаційного проекту.

У червні провели перші збори акціонерів стартапу, презентували великий герб Вільної Української держави, поглибили нашу інтеграцію з ТБ-7, записали дуже важливу передачу з автором Живого Слова Олександром Філатовичем,  вдосконалили гард і софт.

У липні нас чекають чергове оновлення сайту з новими можливостями системи енергообміну Галія, Арійський фестиваль Перехід-IV у Східниці, нове дихання Арійської Стрілецької Асоціації (АРСА) та деякі організаційні сюрпризи. Почнемо розробку софту для проведення Національного Собору.

Наш стартап – це народний волонтерський проект, адже вся робота і все фінансування здійснюється зусиллями наших акціонерів та прихильників. Що це дає?

По-перше, ми живемо власною силою – згідно з Принципом самодостатності.

По-друге, якщо ми робимо щось не те, то інвестиції скорочуються, і ми отримуємо однозначний сигнал – пора припиняти або робити щось інше.

По-третє, якщо ми робимо те, що треба, то отримуємо не тільки підтримку енергією грошей, а й розширення кола друзів та прихильників. І тоді наша напружена праця набуває сенсу.

Куди йдуть отримані інвестиції? У нас тільки дві статті витрат:

1. Оплата сервера в Німеччині: 3700 гривень щомісячно (оплата виросла удвічі після того, як «нова влада» планово обвалила гривню).

2. Оплата роботи групи розробки (два програмісти і системний адміністратор). У липні долучаємо до роботи ще одного розробника, який займеться формуванням ергономічного та дружелюбного інтерфейсу з розвиненою системою підказок і довідок. Для цього нам треба щонайменше 12 000 гривень. Наголошу, що робота ведеться на волонтерських засадах – це наш внесок у тотальну війну. Якщо платити розробникам за ринковими цінами, то це обійдеться утричі дорожче.    

Якщо ви вважаєте, що ця робота корисна, то прошу підтримати її щедрими інвестиціями.

Особливе прохання до наших друзів за кордоном: завдяки подвійному здешевленню гривні щодо долара та євро, ваша підтримка стала удвічі ефективнішою.

Актуальні координати для підтримки – у статті Прошу підтримати розробку Народного Оглядача!

Поширюйте наші публікації в соціальних мережах, запрошуйте своїх друзів об’єднуватися у групи – територіальні, ділові, за інтересами.

Хай Буде! 

Мажа-віра

Сіяла в ніч моя мати сон,
Сіяла вдень білий світ.
Сіяла в ніч моя мати білий сон
Соком тирличевим, соком тирличевим, соком...

Ще я маю у своїм краю, де листя зелене,
Великий Віз згори, а Малий Віз знизу.
Чи відчував ти кризу, коли дивився вгору?

Андрій Середа 1999 р.

Гурт Кому Вниз. Мажа-віра

(з аудіодиску "Реформація: 25 пунктів")  

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка