Важливість: 
1
Мережева розстановка Хеллінгера по Міжморському Союзу

У даній темі проводитиметься так би мовити експериментальна мережева розстановка "тіпа Хеллінгера" по Міжморському Союзу.

Онлайн розстановка триватиме з моменту публікації даної теми і до 25 березня 2015 р.

Метою розстановки є розіграти ролі держав які беруть участь у питанні по Міжморському Союзу

Ролі країн призначаються автором даної розстановки який сам бере участь в розстановці в особі кремлівскього агента Арестовича та є ведучим даної розстановки. Для уточнення деякі ролі країн будуть безпосередньо призначені ведучим розстановки, а деякі ролі можуть бути призначені по бажанню інших учасників НО.

Отож у експерементальній мережовій розстановці Хеллінгера по Міжморському Союзу ролі призначені наступним чином:

кремлівський агент Арестович - Альберт Саїн (ведучий розстановки)

Україна - ?

Білорусь - Віктор Макаренко

Польща - Володимир Майборода

-----      -----     -------     ------    ------   -----

Росія - Анатолій Висота

Німеччина - Володимир Щербина

Великобританія - Олена Каганець

Індія - Данило Майоров

Куба - Джейк Ґрін

Америка - Добромир ГуцулЛеонід Українець

Китай - Олег Подорожній

Франція - Зірка ВітошинськаЮрій Збітнєв

Як бачите у визначених ролях бракує цілого ряду країн по Міжморському Союзу таких як: Литва, Латвія, Естонія та для когось Фінляндія, Румунія, Грузія, Азербайджан. А отже це означає що дані ролі можуть бути вибраними безпосередньо іншими учасниками НО за їхнім бажанням. Також у розстановках присутній цілий ряд інших країн які НЕ мають жодного відношення до Міжморського Союзу. Що у свою чергу означає наступне, ті люди які грають за ті країни можуть НЕ брати участь в розстановках взагалі, або якщо і брати у ній участь то виключно тільки як від імені своєї країни за яку вони грають.

Шановні учасники даної розстановки будьте певні я як в ролі кремлівського агента Арестовича дію згідно своєї ролі. А тому попрошу кожного із вас без образ віднестися до мого розподілу ролей. Також ті люди які не братимуть участь в розстановці по тій чи іншій будь якій причині, такі наприклад як Віктор Макаренко, то це шановні мої буде НЕ з проста так.. А тому прошу імітуємо діалог між країнами і беремо активно участь в онлайн розстановці.

Нагадую кожен учасник НО який є відстутнім у вище наведеному списку має повне право також брати участь в розстановці тільки опісля отримання ним відповідної ролі. Для того щоб отримати роль і мати право участі у розстановці, для цього потрібно звернутися в приватному повідомленні до ведучого розстановки, для тих хто вже забув хто це є такий за розумний, то нагадую до Альберта Саїна. Де у повідмоленні повідомити своє бажання грати за ту чи іншу країни ЧИ/АБО навіть будь яку іншу роль таку як для прикладу: влада тієї чи іншої країни, народ тієї чи іншої країни, політичну партію, будь який політичний блок як державний то так і міжнародний, армію, можна також брати участь у розстановці в ролі конкретно громадянина тієї чи іншої країни, тобто вибір у решту учасників НО є великий, але така роль буде призначена тільки за згоди ведучого з відповідним повідомленням у даній темі. 

Нагадую ще раз є вільні вакансії на ролі: ЛитваЛатвіяЕстонія, ФінляндіяРумуніяГрузіяАзербайджан, Молдова, Вірменія, Чехія, Словакія, Угорщина, Туреччина, Болгарія, Сербія, Греція та інші...

УВАГА!

Коментувати дану тему мають право тільки ті люди які є зазначеними у списку розстановки. Всі решту невідповідні коментарі будуть видалятися. Також величезне прохання до всіх брати участь в розстановці виключно з одного профілю, а тому так як я усіх дубльованих профілей НЕ знаю, то прошу вас віднестися до мого прохання з порозумінням і брати участь в розстановці добросовісно виключно з одного профілю.

Оновлення
за 7 січня
В гру долучено нового гравця:
Румунія - Аватар Арій
за 8 січня
В гру долучено нового гравця:
за 19 січня
В гру долучено нового гравця:
Також доводжу до вашого відома, що Україна мовчки самохіть втікла з нашої розстановки. Про що мені стало про це відомо щойно в 21.22, 19.01.2015.
за 30 березня
"Гра розстановка" з 25 березня завершилася, тож усі коментарі після тієї дати вже ведуться від особистостей всіх хто бажає обговорити нашу дану експерементальну інтернет-розстановку.
Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Альберт Саїн
 
Форум Підтримати сайт Довідка