Важливість: 
4
Встановлення 1С для бізнесу, інтеграція 1С з інтернет-магазином

Сучасна дійсність диктує свої правила для бізнесу. Сайт або інтернет-магазин - більше не інновація, а необхідність і основний спосіб комунікації. Стрімкий розвиток технологій вимагає інтеграції 1С із зовнішніми ресурсами, такими як інтернет-магазини, сайти, банки або логістичні системи.

Програмісти «ITON» не просто встановлять, адаптуючи систему 1С для вашого підприємства, але також налаштують двосторонній обмін даними з сайту або інтернет магазину в реальному часі.

Інтеграція 1С з інтернет-магазином

Дуже важливо правильно організувати функціонал інтернет-магазину з можливістю вносити нові категорії товарів, формувати звітність, щоб не втрачати час і додаткові ресурси. Для цього існує інтеграція 1С з інтернет-магазином.


Завдяки їй, управляти магазином набагато зручніше: інтегрована система дозволяє контролювати відповідність залишків асортименту, розбіжність цін, кількість замовлень і будувати категорійні матриці. Ви зможете відслідковувати статус замовлень, кількість відмов, формувати звітність в 1С. Програма передбачає інтеграцію з усіма перехресними системами оплати і доставки, такими як Нова Пошта, Приват24, LiqPay.

Для ефективної роботи інтернет-магазину повинні бути правильно організовані процеси прийому, обробки замовлень, меню сайту, оновлення інформації про надані товари і послуги. Для таких цілей краще всього скористатися обліковою системою 1С: Підприємство.


Синхронізація даних сайту з 1С

Фахівці «ITON» надають послуги з налаштування двосторонньої інтеграції та обміну даними в 1С з зовнішніми ресурсами. Вони запропонують найбільш оптимальний спосіб, протестують його в реальному часі.

Інтеграція 1С з сайтом проводиться за допомогою стандартних протоколів передачі даних:

  • веб-сервіси;
  • використання http / https-сервісів;
  • підтримка Json.

Всі ці способи дозволяють ефективно обмінюватися даними в реальному часі, наприклад, передаючи з інтернет-магазину інформацію про оформлення замовлення, а з програми - інформацію про товари, документацію. Формати обміну підтримуються всіма браузерами і надають 100% гарантію захисту даних.

Послуги від компанії ITON

Компанія https://iton.com.ua/ru/ оперативно надає допомогу в оптимізації бізнес-процесів, розробляючи ефективний програмний продукт, надаючи обслуговування, а також:

  • настройку,
  • оптимізацію всієї системи;
  • консультації по роботі в 1С;
  • аналіз помилок, їх ліквідацію;
  • звітність.

Якість роботи гарантує 7-річний досвід, а також понад 100 реалізованих проектів.

Якщо Вам потрібний комплекс послуг від установки 1С для бізнесу до інтеграції програми із інтернет ресурсом, Вам будуть цікаві наступні кейси:

Автоматизація роздрібної торгівлі

Автоматизація складського обліку

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка