Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
45

Обираємо пристрій захисного відключення для будинку

Важливість: 
4

Електротехнічна продукція відіграє в нашому житті чи не одну з головних ролей, де людина кожен день стикається і користується електрообладнанням та устаткуванням.

Саме від якості продукції та вибору виробника електротехнічних товарів залежить не тільки комфортне оточення і користування в повсякденному житті обладнанням, але і здоров’я людини, адже струм – потенційна небезпека.

Системи захисту від ураження електричним струмом

Одна із самих найголовніших задач проведення робіт з електромережою (монтажем розеток, кабелю) – забезпечити захист людини від можливого ураження електричним струмом при користуванні мережею, і пристрої захисного відключення ПЗВ – миттєво на апаратному рівні забезпечать захист не тільки від ураження, а і можливого виникнення замикання в мережі, пожежі, які можуть виникнути внаслідок зношених систем. Стара система електроживлення  конче потребує такого пристрою, адже найбільш вразливі елементи – з’єднання кабельних мереж, перегрівання кабелю внаслідок підключення пристроїв з великою потужністю. 

В кожному житловому будинку або квартирі, такий пристрій – гарантія безпеки. Особливо актуальне встановлення ПЗВ в місцях з високою вологістю (ванні та душові кімнати, санвузол). По механізму роботи, пристрої ПЗВ бувають:

  • електромеханічні;
  • електронні.

Види електротехнічної продукції та товарів, доступних для замовлення в інтернет-магазині

Для ознайомлення з переліком доступних для замовлення товарів, необхідно витратити досить багато свого часу на походи в звичайні магазини, що викликає певні незручності. Інтернет-магазин електротехнічної продукції elektrovoz.com.ua пропонує Вам все для облаштування свого дому, а саме:

  • розетки та вимикачі;
  • світлодіодне освітлення;
  • кабельна продукція, системи прокладки кабельних систем аксесуари для проведення монтажних робіт;
  • електрощитові;
  • лічильники електроенергії;
  • низьковольтне устаткування;
  • стабілізатори напруги та джерела безперебійного живлення;
  • система «тепла підлога».

Переваги обрання інтернет-магазину в якості надійного партнера

До переваг співробітництва клієнта з інтернет-магазином можна віднести високоякісне обладнання та обслуговування, консультації на професійному рівні з будь якого питання електроживлення, отримання замовлення в оперативному режимі та система демократичних цін на товари. Асортимент товарів здатен вразити будь-якого клієнта, котрий зможе знайти в інтернет-магазині саме те, що необхідно. Завдяки безпосередній співпраці з компаніями-виробниками електротехнічної продукції, інтернет-магазин встановив досить низькі ціни на всю продукцію. При оптовому замовленні, кожен клієнт може розраховувати на індивідуальні умови співробітництва.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: