Важливість: 
4
Нові технології від Nissan Motor

Вже цієї осені японська корпорація Nissan планує впровадження нової технології, яка надасть можливість водіям подорожувати магістралями, не утримуючи руками кермо.

Контролювати ситуацію буде електронний помічник. ProPilot 2.0 (так називається система) забезпечить автономне управління в межах однієї дорожньої смуги. Ще донедавна система вимагала, щоб руки водія знаходились безпосередньо на кермі, як, наприклад, це відбувається в Tesla. Але нова версія даної технології, використання якої на разі анонсується тільки на території Японії, дозволить звільнити руки водія.

ProPilot 2.0 буде орієнтуватися з допомогою інформації, яка надходитиме з камер, радара та сонара. Отримані дані будуть поєднуватися з тривимірною картою місцевості. Окрім того, автономний помічник буде контролювати, щоб водій слідкував за дорогою та при потребі зміг перехопити управління. Наприклад, при необхідності обгону система зробить запит на дозвіл водія – для цього буде потрібно покласти дві руки на кермо і натиснути відповідну кнопку. А залишаючи трасу, ProPilot нагадає водію, що тепер його черга зайнятись управлінням авто. Для початку, автономний помічник ProPilot 2.0 буде встановлено на моделях Skyline від Nissan. Поки невідомо, чи буде ця технологія підтримуватися іншими моделями і коли вона вийде за межі Японії.

В Nissan Motor активно працюють над новими технологіями. На їх розвиток та впровадження у 2018 році в компанії витратили понад 1 млрд. американських доларів. Як показала практика, не даремно. Наприклад, в січні 2019 року японський виробник презентував нову технологічну високовольтну батарею для

Nissan Leaf. Завдяки великій ємності нова батарея в змозі забезпечити пробіг авто без зарядження до 385 км, а з двигуном потужністю в 217 к.с. дозволить розігнати авто до 100 км за 7,1 сек. Через 24 години після прем’єри японці отримали понад 1280 замовлень на 5000 авто, укомплектованих представленою батареєю. Це свідчить, що успішні продажі компанії рекордного 2018 року продовжуються, і що японський виробник не зупиняється на досягнутому успіху.

Оренда електромобіля в Києві: Nissan Leaf

Компанія РентДрайв пропонує всім бажаючим особисто оцінити переваги кращого електромобіля від японського виробника Nissan Leaf та збагатити власний досвід навиками його керування. В оренду пропонується електромобіль з двигуном в 90 kW/110 л.с., крутним моментом Нм 254 та запасом ходу на 150 км. Деталі оренди та технічні характеристики https://rentdrive.ua/

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка