Зображення користувача Світ Зелений.
Світ Зелений
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

З’явився ще один спосіб безкоштовно вивчати польську мову

Українець Максим Дибарський зі Слобожанщини створив безкоштовний додаток для осіб, котрі вивчають польську мову та поляків, які вивчають українську. 

dodatok.jpg

доповнення до безкоштовного е-курсу польської мови для українців
доповнення до безкоштовного е-курсу польської мови для українців
Створено: Середа, 16 вересня 2015, 09:54 | Автор: Йосип Маланяк | Перегляди: 67

Українець Максим Дибарський зі Слобожанщини створив безкоштовний додаток  для осіб, котрі вивчають польську мову та поляків, які вивчають українську.  Аплікація створена під систему Андроїд. і її можна стягнути безкоштовно  

Вона створена як доповнення до безкоштовного е-курсу польської мови для українців, який запустив польсько-український портал “Порт Європа” Мета цього додатку – допомогти у запам’ятовуванні іноземних слів. Це набір карток, кожна картка містить слово або словосполучення українською і польською мовами. Ця аплікація підходить для українців, які вивчають польську мову, а також для поляків, які вивчають українську і хочуть збільшити словниковий запас. База слів містить найпоширеніші слова і словосполучення з даного курсу. Також можна редагувати, видаляти і додавати картки під час проходження курсу і після нього, в залежності від прогресу у навчанні.

Метод вивчення слів базується на принципі 'розподілених повторень' (spaced repetitions). Ідея полягає у тому, що користувач по черзі бере картки, читає слово, потім дивиться переклад і в залежності він того, згадав він переклад чи ні, картка переміщується у черзі. Аплікація реалізує цей принцип. Порядок, у якому з’являються картки, змінюється коли користувач відзначає чи згадав він переклад слова.

Вгорі екрану можна вибрати основну мову – польську чи українську. Слова на картках, що будуть з’являтися,   написані основною мовою. Для того, щоб подивитися переклад слова, потрібно натиснути на картку. Разом з перекладом на картці будуть кнопки для позначення слова: 'згадав' і 'забув'. Позначення слова не є обов’язковою дією, можна просто свайпнути по картці для того, щоб з’явилось наступне слово. Але позначення слів допомагає визначити порядок карток, тому бажано це робити.

На відміну від інших подібних аплікацій, ця не має набридливих нагадувань і реклами. Ви можете користуватися тоді, коли є бажання.

Кілька слів про автора:

Мене звуть Дибарський Максим. Я народився в Україні, на Слобожанщині. В жовтні 2014 року переїхав жити і працювати у Польщу. Вчити польську мову починав з безкоштовного е-курсу на порталі “Порт Європа”, який дав мені потужний старт. Тоді і народилась ідея додатку. Сподіваюсь ця аплікація буде корисною і Вам. 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи