Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Звернення до аутсорсингу – єдина альтернатива штатним працівникам

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Сторонні послуги на отримання якісної консультації або допомоги в організації бізнесу – беззаперечна та найкраща альтернатива найманим працівникам

Далеко не кожен бухгалтер здатен прослідкувати за постійними змінами в податковому законодавстві, інших актах та різноманітних нормативах, що може відобразитись на появі помилок в звітах та роботі всієї бухгалтерської служби. Бухгалтерський аутсорсинг – найбільш затребувана послуга, якою користується безліч підприємств та організацій різного розміру – від маленьких до великих.

Звернення до аутсорсингу – єдина альтернатива штатним працівникам

Компаній, які надають аутсорсингові послуги – велика кількість, і обрати найкращий варіант досить непросто. Першочергово, потрібно привернути свою увагу при виборі компанії до її досвіду та позитивним відгукам клієнтів.

Підбір справжньої, дружньої і головне професійної команди – доволі нелегке завдання для керівника, і, якщо в роботі бухгалтерської або юридичної служби стаються різноманітні збої – саме час звернутись до сторонніх фахівців https://audit-invest.com.ua/ua, які зможуть надати різноманітні послуги на високому рівні. Серед переваг звернення до аутсорсингу, є:

  • оптимізація своїх витрат;

  • виведення бізнесу на прибутковий рівень;

  • експертна оцінка бізнесу від кваліфікованих спеціалістів.

Співпраця з професіоналами компанії, дозволить отримати послуги найвищої якості за доступними цінами. Також, аутсорсинг надасть можливість скоротити кількість наявного штату бухгалтерів або зовсім ліквідувати бухгалтерський відділ, що призведе до заощадження коштів на виплату заробітних плат, лікарняних та відпусток. АУДИТ-ІНВЕСТ має величезний досвід роботи (більше 20 років) та справжню, професійну команду співробітників, які в змозі взяти в роботу будь-яке замовлення на аутсорсинг.

Які послуги можна отримати від компанії, яка надає аутсорсингові послуги

Серед послуг компанії:

  • послуги повного бухгалтерського обслуговування;

  • ведення бух обліку;

  • аутсорсинг розрахунку заробітної оплати праці;

  • послуги з аудиту (податковий, ініціативний, обов’язків аудит, трансформація МСФЗ, огляд фінансової звітності);

  • юридичні послуги (розробка та аналіз типового договору, проведення аудиту існуючих договорів).

Кожен клієнт, що звернувся до компанії, може розраховувати на дотримання конфіденційної інформації, прозорий розрахунок вартості та найбільш вигідні рішення для бізнесу.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи