Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
83

Зустріч Трампа і Зеленського буде, – експерт про важливі обставини

Важливість: 
3

Трамп відмінив візит до Польщі через питання безпеки і свої внутрішньополітичні інтереси. Тому наразі зустріч Трампа і Зеленського переноситься, але вона обов'язково відбудеться пізніше. 

 

Про це 24 каналу розповів дипломат, експерт "Майдану Закордонних Справ" Олександр Хара.

"Трамп із внутрішньополітичних міркувань вирішив не летіти до Європи на заходи, присвячені 80-й річниці початку Другої світової війни. Але, по-перше, Зеленський зустрівся з радником з питань нацбезпеки США Джоном Болтоном. По-друге, очікується візит віце-президента США Майка Пенса. Цим США показують підтримку України і підкреслюють неприйнятність посилення Росії і Китаю", – сказав Олександр Хара.

Водночас дипломат звертає увагу на те, що Трамп доручив призупинити і переглянути пакет військової допомоги Україні на 250 мільйонів доларів. При цьому в уряді США вивчили програму військової допомоги Україні та вирішили її продовжити. Але, підкреслює Хара, на такі дії Трампа американські сенатори написали до нього досить жорстке звернення.

"Сенатори звернулися до Трампа з тим, що вони "ситі його намаганнями не дратувати Путіна". Такі дії Трампа не реалізують пріоритети національної безпеки. Зокрема, і щодо України. Сенатори заявляють: будь-які інші спроби Трампа послабити зусилля США, направлені на те, щоб Росія відповіла за підрив миру, безпеки і територіальної цілісності України, зустрінуть жорстку опозицію в Конгресі", – підкреслив Олександр Хара.
 

Наші інтереси: 

Беззаперечна підтримка України Сполученими Штатами. Нова влада зовсім не пручається американському управлінню.

Поширити цю сторінку: