Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 49
  • Переглядів: 55

ЗСУ знищили рідкісну систему РЕБ “Свет-КУ” на Херсонщині

Категорія:

Маємо третій підтверджений випадок втрати росіянами доволі рідкісної системи РЕБ "Свет-КУ". Вперше наші воїни взяли такий трофей ще у березні 2022 року. І ось на початку цього місяця – вже третю російську "Свет-КУ" демілітаризовано з вогником.

23111302.png

скріншот відео

"Маємо третій підтверджений випадок втрати росіянами доволі рідкісної системи РЕБ "Свет-КУ", – написали Сил оборони півдня України на своєму офіційному Telegram-каналі. – Українські військові з лютого 2022 року вполювали на полі бою не одну рідкісну російську систему, і в серпні Сили оборони знищили вже другу мобільну російську систему радіоелектронної боротьби РБ-636 "Свет-КУ".

Вперше наші воїни взяли такий трофей ще у березні 2022 року. І ось на початку цього місяця – вже третю російську "Свет-КУ" демілітаризовано з вогником".

 

Нагадаємо, в жовтні Українські Сили оборони знищили радіолокаційний комплекс ворога вартістю понад 10 мільйонів доларів.

Наші інтереси: 

"Життя триває, точиться війна". ЗСУ б'є ворога та ворожу техніку. Продовжуємо!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи