Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
  • Відвідувань: 7
  • Переглядів: 7

Зразок соціонічного резюме - Альберт Саїн

Саїн Альберт Іванович

Соціонічний тип ЕІІ – етико-інтуїтивний інтроверт

Саїн Альберт Іванович

Соціонічний тип ЕІІ – етико-інтуїтивний інтроверт

Мотивація до діяльності: самоцінність
 
Життєва цінність – дотримання етичних і моральних норм у стосунках

 

Достоїнства

Не можна вимагати

здатність примиряти

чуйність і уважність

копітливість,

сумлінність

ретельність

контакт із людьми

налагодження  взаємин

вміння розбиратися в людях

знаходження нових можливостей

послідовність

уміння уникати небезпеки 

моральна підтримка 

вміння переконувати

пунктуальність

вольових якостей

підприємливості й ініціативності

організаторських здібностей

рішучої поведінки в екстремальній ситуації

високої ступені мобілізації

якісного виконання нецікавої роботи

конкретної швидкої віддачі в справах

уміння вірогідно аналізувати ситуації

швидкого вирішення проблем

швидкого переключення у справах

сміливості

активності при фізичних зусиллях

 

Прояви характеру в професійній діяльності

Орієнтований на служіння суспільству. Всі свої зусилля направляє на оточуючих – переживає і піклується за них. Розсудливість ЕІІ полягає у тому, що вміло відшукує взаємозв’язки між людьми і дає оцінку їх вчинкам. Робить свій висновок, докладно подумавши. Має зазвичай перевіряти будь-яку інформацію, одразу не довіряє й завжди бережно ставиться до неї, порівнює її зі своїм баченням і досвідом. Займається самоосвітою і самовдосконаленням, заохочує до цього оточуючих. Цікавий до всього, наділений багатою уявою зі схильністю до містицизму, яка досягає максимальної сили при обдумуванні абстрактних питань. Фантазер. Бачить різноманітні можливості, але не може сам впровадити їх у життя.

М’який, лагідний, чуйний, врівноважений і спокійний. Дискомфортні умови, перевантаження ведуть до хворобливості. Глибоко переживає неприємності та зауваження, навіть коли ЕІІ це безпосередньо не стосується. Співчутливо, уважно ставиться до людей, виявляє доброзичливість, симпатію до них, з розумінням приймає душевну біль чи радість інших через власні переживання, відчуває їх емоційний стан. Якщо не погоджуються з міркуваннями ЕІІ про робочі стосунки,  дружбу,  кохання  -  стає нестриманим. Якщо хтось образив, то не заспокоїться, поки не почує вибачення та не отримає компенсацію за моральний збиток.

Притаманий комплекс мученика. Для ЕІІ важко відмовити або не виконати прохання. Рідко та лише своїм близьким розкриває потаємні думки, почуття, переживає і все тримає в собі. Не любить гучних компліментів, - потребує до себе уваги і моральної підтримки, спокійного, тихого визнання.

Розуміє і прагне підтримувати морально-культурні цінності оточуючих. Вміє зберігати емоційну комфортність у спілкуванні і постійно потребує цього. Спілкуючись, уважно дивиться на людину, проникаючи у її внутрішній світ. Не ображає, зберігає добрі взаємовідносини. Передбачає розвиток стосунків. Загострює увагу на етиці любові: миролюбності, людяності, делікатності, симпатії та коханні. Відданий своїм внутрішнім ідеалам. Не скупиться на похвалу.

Внутрішня культура базується на розумінні духовного світу людини, бачить приховані риси, можливості. Відчуває емоційні прояви, чуттєво реагує і вміло маніпулює ними. Ніколи не залишається осторонь, якщо комусь необхідні співчуття.

Легко збирає і опрацьовує будь-яку інформацію, особливо про людину. Скрупульозно працює з архівними матеріалами. Добре запам’ятовує імена, назви. Працює, не змінюючи попередньо наміченого плану, бо це вибиває з колії. Чітко сплановує, організовує роботу щодо збору будь-якої інформації, ерудований - хоче все знати, охопити.

 Цінує порядок і акуратність, проявляє виняткову відданість взятим на себе зобов’язанням, не заспокоїться, поки не закінчить розпочатої справи, тобто відчуває за собою внутрішню відповідальність за виконання тієї роботи, яку ЕІІ надали. Стараний, надійний. Стиль життя відрізняється порядком, планомірністю і розміреністю.

Має загострене сприйняття, передбачає події, відчуває перспективи стосунків і корегує їх. Досить стриманий під час конфлікту і краще інших передчуває, коли він ще тільки назріває. Підтримує  гармонію виробничих стосунків, прагне до гуманізму. Миротворець. Природжений психолог.

Проблеми. 

Логічний аналіз і точні науки здаються занадто складними. Важко розібратися з речами, якщо їх багато, не може дати їм ладу. Дуже залежить від симпатій, антипатій та інших почуттів.  Тривожить недолік рішучості та ініціативності, невміння вимагати, сором’язливість. Критичний до власної краси, волі, енергії, хворобливо переносить їх несхвалення, потрібує мовчазного або тихого визнання. Скромний. Протипоказана важка фізична робота. Не може розібратися, що - дрібниця, а що - важливе. Не знає, що треба робити, потребує, щоб йому це говорили. 

Бажані сфери діяльності: гуманітарно-соціальна область в діяльності-сервіс і дозвілля - туризм, обслуговування кліентів, торгові агенти,

 

Дані про себе

Рік та місце народження: 17 липня 1986р., м. Чернівці;

Національність: українець.

Cімейний стан:  не одружений.

Адреса: м. Чернівці, вул. Заводська, 37

Контактні телефони: (096)148-69-40 (моб.), (066)520-04-71 (дом.).

Ел. пошта: [email protected] 

Skypе: albert.sayin 

Освіта

Грудень - січень 2011 Курси соціонічних діагностичних технологій “Визначення соціотипу за зовнішніми рисами обличчя”. Практикум-центр “Соціон”. Проводила курси магістр соціоніки Тетяна Педан

2009 – 2011 Чернівецький Національний Університет ім. Ю. Федьковича (ЧНУ ім. Ю. Федьковича).

Факультет: «педагогіки, психології та соціальної роботи».

Спеціальність: «психологія».

1993 – 2003 Міжрегіональна Академія Управління Персоналом (МАУП).

Факультет: «Правознавства».

Спеціальність: «Правознавство».

Різне

Знання ПК: на рівні користувача.

Водійські права категорії В.

Хобі та позапрофесійні інтереси:

колекціонування, географія, генеологія, етнографія, політологія, онлайн ігри, та ретшу інтересів

 

 


В тему:

Підготовка соціонічного резюме

Зразок соціонічного резюме - Тарас Гладкий

Зразок соціонічного резюме - Альберт Саїн

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи