Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
79

Злитки золота і 5 млн грн: обшук в квартирі в.о. ректора НАУ (ФОТО)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Під час обшуку в квартирі в.о. ректора Національного авіаційного університету Володимира Харченка було вилучено 1,5 млн. грн, $50 тис., €70 тис., £3 тис.

 

Про це повідомила прес-служба Національного антикорупційного бюро.

За інформацією відомства, в даний час Харченко і його посередник (адвокат) знаходяться в лікарні зі скаргами на стан здоров'я.

26 серпня детективи НАБУ разом з прокурорами САП та колегами з СБУ затримали тимчасово виконуючого обов'язки ректора Національного авіаційного університету м. Києва під час отримання частини хабаря у розмірі близько 3 млн. грн (100 тис євро).

Наші інтереси: 

Паразити продовжують збагачуватися. 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Вилікувати і на нари!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

СМІШНО...
"15 червня 2015 року призначений в.о ректора НАУ, змінивши на посаді Миколу Кулика, в якого завершився термін контракту[2]. 20 серпня повернувся на колишню посаду[3].
6 листопада 2015 року Харченко знову приступив до виконання обов'язків ректора НАУ[4], так як попереднього в.о. ректора Рімвідаса Хращевського було звільнено міністром освіти «через продовження ним фінансових схем по вимиванню коштів»[5].

Джерело:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D1%80%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ірина Чорна.

Цікаво чи посадать? Чи знову відкуписться((... А насправді, то треба до усіх ректорів і решти 'братії чиновників' завітити з обшуками... не один бюджет би назбирали. Хай би 'скинулись', а то все їм позики МВФ треба.) Такий випадок просто капля в морі, але дуже хочеться щоб був результат. А ще в майбутньому, має бути обов'язковим перевірка здоров'я перед призначенням на посаду і періодично. Жодна людина хвора фізично, а це відображення духовного тіла, немає права займати відповідальні посади! Керувати повинні світлі голови!

Зображення користувача Миро Продум.

Мораль цієї байки в тому, що кровососи самі не зупиняться. Від народного тіла їх треба віддирати як кліщів.

Обшуки бариг - найдоступніший спосіб наповнення бюджету. Дуже перспективна практика. Беремо на замітку.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!