Категорія:

Живе Слово прикликало ангела-охоронця

І ось починається цікаве. Я і не думала, що можна не відчувати втоми. В голові пульсує  думка - щось творити, їсти не хочеться і спати не хочеться. Натхнення переливається через вінця; думаєш про те, як зробити свій внесок у спільну справу, поспішаєш про щось дізнатися. Реальність стає неважливою.

Поділюсь цікавим впливом ЖС на мене. Протягом цього періоду я читала Матрицю Сонця - це є енергосоти (10 днів).

Про фізичний вплив скажу коротко, що вилікувала якусь давню недугу між шиєю і лопатками вздовж хребта, де в мене боліли мускули протягом шести днів. Наставник сказав, що, значить, лікується енергетична діра і потім я буду більш енергійна. Порадив згадати мою проблему, коли це сталось, то швидше пройде. Я згадала, що якось працювала на роботі, де за моєю спиною було завжди відкрите вікно. І, дійсно, пройшло через кілька днів, хоч місця легкого болю на спині кочували і мінялись.

І ось починається цікаве. Я і не думала, що можна не відчувати втоми. В голові пульсує  думка - щось творити, їсти не хочеться і спати не хочеться. Натхнення переливається через вінця; думки одні - внести якийсь вклад, щось дізнатися, реальність... стає неважливою. Фізичне тіло стає пружним, компактним, відчувається єдність всіх органів.

В цей період я обдумувала, яку роль має жінка і писала статтю "Бог- любов- жінка". Коли є якась ідея, то факти, події самі ідуть в руки. Шукаючи в інтернеті одне, знаходиш інше і воно дивно докладається до першого і йде розвиток першої ідеї. Ось так і прийшла ідея з’єднання з  духом Всесвіту, що жіночий спів має силу. Я втішилась, написала про це і почала обдумувати значення літери V.

Мені сниться сон, що  я здалеку бачу літеру И і голос звідкись мені каже: "З"єднання йде через букву И". Я подумала, що не можу цей сон зрозуміти, та й забула. Через пару днів мені сниться величезна літера И, така, що в кожному оці стояло по одній колоні, напівпрозорі і  всередині  заповнені  водою наполовину;  я уві сні знаю, чи хтось мені каже, що ці колони треба заповнити повністю до верху. Проснувшись, нічого не зрозуміла. Добавлю, що значущі сни дуже яскраві, чіткі слова, сни короткі, відразу ж пробуджують, їх не можна не пам"ятати.

Цього ж дня мене запрошують на обід, попадаю в місце, де є телевізор, я слухаю коротку передачу про галактику, планети, магнітні хвилі, музику скрипки, звук двох нот на струнах скрипки знизу ( я не музикант), і пояснення, що цей звук впливає на галактику, на густоту магнітних хвиль.

Я дописую в свою попередню статтю про музику скрипки, але зовсім не згадую про сон.

Роблячи щось інше, в якийсь момент приходить осяяння і роблю аналіз. Я згадую сон, дві колони ( щоби добряче бачила), і приходить думка, що скрипка також має форму жінки  і вони між собою пов’язані.  Ось і поєдналося все з буквою  И. Дива.

Диво триває. Я згадала свої попередні сни (мені постійно сняться), в яких я завжди заклопотана: маю десь іти, якісь перепони, якісь кімнати, все шукаю якесь місце. Ці сни є подібними і я не звертаю уваги на них. Ці сни спокійні, не тривожать і постійно зі мною хтось є: або жінка , або чоловік. Це постать людини, невиразно видно лице, але це мій друг, який в снах мені дає спокій своєю присутністю і ми разом ідемо. В снах: в приміщенні зі мною є жінка, на відкритому просторі - чоловік. Навіть це дивно, що вони міняються.

Ось і прийшла до висновку - це є мій Ангел-охоронець. Живе Слово прикликало до мене охоронця, він появився в мене відтоді, як почалися постійні сни після читання ЖС, щоби я не хвилювалася, долаючи чи шукаючи.


Читайте також:  

Бог - Любов - Жінка

Цікаве значення літери V (ву)

Живе Слово і кохання

 

Гравець: 
Зоріна Небокрай
 
Форум Підтримати сайт Довідка