Важливість: 
4

Категорія:

Живе Слово поліпшує урожайність і смакові якості фруктів та овочів

Цього року я продовжував досліджувати вплив читання Живого Слова на урожайність. Традиційно для мене я прочитував 9 разів через інформосоти назву відповідних культур, підсилюючи кожну букву Джерелом Розгортання. 

151119-yabluka.jpg

Біля цієї яблуні я читав Живе Слово
Біля цієї яблуні я читав Живе Слово

Живе Слово і картопля

Все робив так як раніше. Позитивний ефект був такий як і минулі роки. Але цього року, при підгортанні картоплі, на одній частині ділянки я вирішив прочитати ЖС. В результаті на цій ділянці урожай картоплі виявився кращим.

Пізніше, в липні місяці, я дивися  на ТБ7 де Ігор Каганець і Олександр Філатович обговорювали широке коло питань про дію ЖС. О. Філатович розповів, що його родичі читають ЖС при вирощуванні картоплі. Я так зрозумів, що вони читають ЖС при садінні, при сапанні і при підгортанні картоплі і отримують значний ефект. Значить моє рішення було ПРАВильним.

Живе Слово і яблуня

Спостереження 1

Крім того,  у відповідності з рекомендацією Володимира Майбороди, 22 липня  прочитав матрицю ЖС біля яблуні. Основний ефект від читання очікую  в наступному році.

Спостереження 2

Але і в цьому році проявився позитивний ефект від минулорічного і цьогорічного читання. У мене в саду ростуть дві яблуні однакового сорту на відстані приблизно 25 м. Одна з них завжди мала гірший урожай. Біля цієї яблуні я читав ЖС. Так от, цього сезону вони мали приблизно однаковий урожай

Я  був приємно здивований іще від одного ефекту!

Спостереження 3

Мій батько любив вирощувати по декілька сортів на одній яблуні. На яблуні,біля якої я читав ЖС,  росли яблука двох сортів, один з них був не смачний і ми його не заготовляли. Коли я  випадково попробував цей сорт, вони були дуже смачні і ми з приємністю їх споживаємо. Робимо висновок, що читання ЖС позитивно впливає і на смакові якості овочів і фруктів. Подібне говорив О. Філатович щодо картоплі у вищезгаданій телепередачі. 


Надіюся, що учасники дослідницької лабораторії ТГ поділяться результатами своїх досліджень.

Хай Буде!

Наші інтереси: 

Творимо. 

Гравець: 
Василь Глод

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка