Категорія:

Живе Слово. Підсумки 6 місяців практики

Через півроку використання технології Живого Слова і живої їжі я досяг чудових результатів. В мене з’явилось море енергії, легкість як думки, так і дії, покращились  здоров’я та фізичні показники, значно очистилась психіка, підвищилися дух і віра в себе. 

140103-yabluka.jpg

Яблука!
Яблука!

Цього літа я вирішив долучитися до Колективної Молитви за Україну і до Сили Живого Слова. 5 липня я написав електронного листа Наставникові і сподівався, одержавши текст початкового курсу, 6-го до нього зателефонувати. Але так як текст потрібно було роздрукувати, а в мене немає принтера, то я роздрукував його лише на наступний день в інтернет клубі.

Не легко було мені наважитись зателефонувати до Наставника в неділю 7 липня, на Івана Омивача. Але, вже знаючи з "Пшениці без Куколю...", що Іван означає Новий, вирішив, що в цьому є неабиякий символізм. І що саме сьогодні найкраще почати Оновлення, зробити водорозділ між минулим і майбутнім і стати Новим Собою.

Про початок практикування Живого Слова я вже писав на Форумі. Вже через 2 місяці завдяки Живому Слову і сироїдінню я скинув 11 кг ваги з 70 до 59 кг (мій зріст 166 см), в 31 рік почувався так, як не почувався в 20.

Я почав перехід на живу їжу ще перед  долученням до Живого Слова. До того вже більше 5 років  6 днів на тиждень (крім неділі) лише вечеряв.

Поряд зі "звичайною" їжею постійно вживав мед і домашні молокопродукти. Я легко відмовився від неживої їжі. Хоча раніше майже все любив їсти з хлібом. Пам’ятаю, коли моя сестра повернулась з подорожі Європою і привезла різні сири, шоколад, консерви та інші, в минулому мені цікаві продукти, а в мене до них не було ніякої тяги. З’їв декілька яблук і пішов на річку.

Там вперше практикував Живе Слово на природі, враження були Супер! Вже не один рік, коли йду на річку, нічого з собою не беру, бо відчуваю, що вода, свіже повітря, Сонце, а також масаж стоп від ходіння по камінцях, дають мені багато енергії. От і цього разу відчувши, як камінці колять в ноги, вирішив навмисне якнайсильніше по них стрибати і відчув значну активацію організму. Так як Прут гірська річка, то  люблю влаштовувати собі природне "джакузі". Іду на мілку і стрімку воду і лягаю спиною проти течії, cтараюся сісти на cтійкий камінь, але в основному доводиться утримуватись руками і ногами.

Споживання живої їжі приносить мені велике задоволення, яке підсилюється знанням про її користь.   

У мене є деколи бажання  понюхати якийсь продукт, просто щоб згадати, але без бажання його з’їсти, бо знаю, що він шкідливий, а шкідливого не хочу задарма, не те що платити за нього часто разів в 10 дорожче, ніж за яблука. А в "страшних" снах мені вже 3 рази снилось, що просто забуваюсь і з’їдаю щось, не з живої їжі, а потім думаю: навіщо це зробив, у мене ж не було до неї ніякого бажання, просто забув, що то не жива їжа.

На початку переходу найважчим було те, що постійно купував багато овочів і фруктів: треба було носити їх додому, мити і чистити, а потім мити посуд. Не знаючи, не відмовився лише від сиру (творогу).  Їв сир з капустою, морквою, буряком і перцем, а потім той, що залишився, доїдав з медом. Також постійно пив молоко.

Купував багато фруктів (яблука, груші, сливи, аличу, дині, виноград) і горіхів. Дуже любив сливи, бо вони солодкі соковиті і не дорогі.

Потім помітив, що овочі, в порівнянні з фруктами "важкі", і після їх вживання важко займатись розумовою працею, а тому перед розумовою  працею краще вживати легкі фрукти. 

Потім став робити із моркви з буряком та з яблук з грушею фреші. І була думка на наступне літо перейти на фреші. Потім вже не відчував потреби в овочах і вирішив від них відмовитися. Далі закінчився сезон фруктів і залишались лише яблука і груші, а тепер самі яблука.

Дуже любив сир і купував  його в тих самих людей. Але коли дізнався, що сир не належить до живої їжі, то вирішив від нього відмовитися. Крім того, сезонне підняття цін на  домашні молокопродукти посприяло моїй відмові від сиру і практичній відмові від молока (тепер лише п'ю молоко, яким мене мама пригощає). Крім того відмова від сиру зменшила споживання меду.

Якщо на початку переходу було бажання з’їдати якнайбільше корисних продуктів, то поступово відбувся перехід до думки, що з’їдати потрібно менше, а старатись більше генерувати.

І  переглянув, як зменшувалися мої витрати на харчування. На жаль, почав робити записи про витрати на їжу з вересня, коли витратив 826 гр. Раніше, в липні і серпні, мабуть витрачав більше як по тисячі. В жовтні витратив  579гр (з них 300 – молоко і сир, 57 – фрукти, 210 – мед).

У листопаді – 539 гр (189 молокопродукти, 105 – фрукти [9кг груш і 21 кг яблук] і 245 – мед 3.5 літри, який купую з запасом).

У цьому місяці витратив 239 гривень (36 – молокопродукти, 98 – яблука - 30,5 кг і 105 – мед). В мене запасів яблук – більше 5 різних сортів – є понад 20 кг, і меду 4-х сортів є понад 3 літри.

Отже вже тепер на 300 гр. на місяць  можу розкошувати. Планую поступово зменшувати споживання меду, і можливо буду їсти його лише в неділю. І в наступному році планую витрачати на харчування не більше 200 гр. на місяць, а можливо з часом і в 100 гр. буду вкладатись, як не як,  до праноїдства рухаюсь. Ще додам, що влітку витрачав гроші на мінеральну воду, потім пив лише молоко, а тепер нічого не п’ю, всю рідину з яблук одержую.

Разом з харчовим переходом виникає бажання якнайкраще використовувати всі ресурси, вдосконалюватись,  і досягати в усьому таких же результатів. Також додам, що жива їжа і Живе Слово взаємопосилюють дію одне одного. Чим в гармонійнішому стані  перебуваю, тим більше енергії генерую і тим менше хочеться їсти, а коли дещо переживаю, то і бажання щось з’їсти зростає.

Ще минулої неділі стаття Ігора Каганця Реальність НС. Випуск 1 "Зерно"(відео), спонукала мене до думки, що Ісус Хрестос, крім того що був праноїдом, практично не спав, і що потрібно поступово зменшувати залежність від сну, як і від їжі, і поцікавився, чи є в кого досвід "сонного переходу". І вже тієї ж ночі, з неділі на понеділок, прокинувся і став думати, що часто, коли я прокидався в ночі, то почувався свіжішим, ніж після того, як лягав ще досипати, і вставав зранку, від будильників. Отже, велике значення має, щоб вставати після завершення певних циклів сну, поряд з тим, що потрібно вписуватись в природні цикли.

До початку практикування Живого Слова, зранку важко і пізно вставав, і лягав ще досипати. Мені важко було вписатися в новий ритм. Зранку деколи читав Живе Слово в 6 годині, деколи пізніше, а взагалі не мав вже часу. На роботу постійно пізно приходив. Але поступово, в мене з'являлось більше енергії, і я став вставати в 5.45, щоб в 6.00 читати Живе Слово.

А тепер у мене появився союзник – погода. Згадуючи статтю Андрія Пасічника про аскези, вирішив загартовуватись і, доки досить тепло, не вмикати обігрівач. І таким чином ввечері через деякий час хочеться якнайшвидше залізти під ковдру, і тому часто став швидше лягати спати – десь до 22 годин, і швидше прокидатись – через холод. Також ввечері,  після того як помиюсь в теплій воді, обливаюсь холодною, для цього настроююсь за допомогою енергосоти Оль. Також заряджаю воду, кажу, як вона мене очищає, освіжає, заряджає, загартовує, як вона мене, а я її люблю. Також створюю "психо-енергетичні" вихри Добра і Любові, напружуючись з усієї сили і якнайдовше створюю вібрації і посилаю їх у Всесвіт. А заодно це і чудова фізична практика.

Практикую відключення від думок для очищення. Також  про себе ніби кричу, як люблю Творця, Ісуса Хреста, Cвіт, життя, всіх, свою сім’ю ... і найакцентованіше себе, таким, як є, і прощаю себе за помилки, бо не можна любити інших, коли ти не любиш себе. Мені подарували чудову книжечку Ансельм Грюн "Любити себе". Також  наспівую "А ми несем Добро, ми несем Любов! Славимо нашого Творця та Ісуса Хреста" на веселу мелодію : Parapapapa - (Cidingo&Doca - Rap Das Armas) і пританцьовую.

Я вже згадував на форумі, що мені дуже сподобалась енергосота Оль, і значна частина моїх успіхів саме завдяки їй.  Досягши хороших результатів,  на шляху оновлення Живим Словом, але допустивши ряд не значних помилок в житті на певному етапі, завагався, чи рухатись далі, і в значній мірі завдяки енергосоті Оль, вирішив, що повинен хоч дістатися до рівня енергосот. Також я згадував, що мій дух постійно підіймає картина "Галар" (Мамай на драконі).  Навіть зачіску подібну до Мамаєвої зробив, і дивлячись на неї бачу себе.

Так от, повертаючись до харчування і сну. Я вже писав, що десь з початку місяця  відмовився від споживання сиру і став вживати молоко лише в неділю. З понеділка по суботу я з’їдав лише по 6 яблук і ложці меду. Цього тижня з понеділка по п’ятницю я вживав лише яблука. Спав лише по 4-5 годин. Потім прокидався і вражаюче покращував свої спортивні результати.

Я на роботу прихожу рано. В мене море енергії і з’явилося багато додаткового часу, чого я дуже хотів. Зараз думаю, як саме його використовувати. Хочу використовувати його для Навчання, Творення і Вдосконалення.

Через те, що зараз у мене море енергії, почав все старатись робити якнайкраще, те, що раніше робив роками однаково, шаблонно, економлячи енергію, тепер стараюсь робити по-новому. От тільки через те, що моя  вага за добу знижувалась по 0.5 кг і досягла 50,5кг, а важити менше 50 кг не хочу (хоча до служби в армії в 2001-2002 рр. при цьому ж зрості я важив 47.5 кг, але тоді в мене не було ні сили, ні енергії, ні таких м'язів, ні кубиків, як зараз) в п’ятницю вирішив відновити вживання меду. Скуштувавши  вже 1 яблуко,  відчув значне насичення, після 3-го відчув, що мені цілком вистачить, але по вже згаданій причині з’їв 6 яблук і ложку меду. І вчора вага практично не знизилась. 

Отож, підсумовуючи, за пів року з початку використання технології Живого Слова і живої їжі я досяг чудових результатів. В мене з’явилось море енергії, легкість думки і дії, покращились  здоров’я та фізичні показники, значно очистилась психіка, підвищилися дух і віра в себе.

З’явилось, а цими днями перейшло на якісно новий рівень бажання до Навчання, Творення, Вдосконалення. Відбулось, і далі продовжує відбуватись зміна цінностей, і світогляду. Почуваю себе як учень після першого класу, який вже дещо знає і вміє й готується перейти до 2-го.

Відмовився від переглядів ток-шоу, від комп’ютерних ігор, тепер зранку практикую тренування мозку, не слухаю музику, яку раніше слухав, а як слухаю, то або щось веселе, або класику, не дивлюсь фільми по телебаченню. Довго не дивився новини. Переважно дивлюся спорт, а частіше більше слухаю. 

Поряд з внутрішньою гармонією відбувається поступова гармонізація зовнішніх подій. Десь місяць тому мені начальник сам вирішив збільшити зарплатню, і це мене також надихнуло і я більше стараюсь. Мої рідні підстроюються під мене і готують до свят багато фруктів.

Якось невимушено, спілкуючись з оточуючими, ділюсь з ними своїм досвідом, думаю, що такими темпами десь за півроку досягну таких результатів, що вже свідомо буду навчати інших своїм прикладом.

Значний вклад в мій успіх вніс «Народний Оглядач», він, як те життєдайне джерело в Сковороди, з якого можна почерпнути стільки, скільки вміщує посудина, потрібно лише збільшувати свою посудину і бути йому вдячним.    

 

Гравець: 
Улько Коломийський

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка