Зображення користувача Зоріна Небокрай.
Зоріна Небокрай
  • Відвідувань: 6
  • Переглядів: 6

Живе Слово і кохання

Категорія:

Одного дня я отримала поштою від знайомого посилання, де є відео і стаття про Живе Слово. Я кілька днів заглядала в інтернет, бо стало цікаво. Потім попросила універсальні форми для 40-денного читання, отримала коротке навчання і приступила до праці.

1 день: Під час читання – позіхання, повторюване на якихось звуконах, поріодично тягнуло в серці на якихось звуконах, надзвичайно важкі повіки і заплющуються очі на якихось термінах, голова робиться чумною-незрозумілою, пересихання в роті і неспроможність вимовляти слова, кружіння голови під кінець читання... Це було за 3 дні до звичайного Нового року, і я думаю перервати і почати ще раз читання після нього, бо хотіла їхати на 3 дні в гості.

Мій наставник відписує мені: «Вже запустили процес, тому відступати пізно. Тому краще не витрачайте час і продовжуйте. Тим більше, що наші святкування Нового року – це удар по здоров’ю. Описані вами симптоми – початок очищення. Швидко пройде».

Я, звичайно, люблю себе і щиро починаю працювати над собою – ніяких святкувань, ніякого Нового року.

1 форма – було і безсилля, коли лежала без енергії, і тремтіння тіла, і текло з носа, і м’язи якісь заблоковані, в голові шум, гіркота в роті і болі в підшлунковій залозі. Це було вперемішку з іншими енергійними днями.

2 форма – почався глибокий сухий кашель десь від сонячного сплетіння, який тривав рівно 10 днів, під кінець відкашлялось і все пройшло. Було і чхання повторюване, і з глибини носа постійно витікали мокроти, болі в зоні підшлункової залози, очі сльозились при читанні.

3 форма – постійні глибокі позіхання, що здавалося може заклинити рот в розкритому вигляді.

4 форма – енергія, бадьорість, усмішка до всіх, сміятись хочеться, також болі в спині, плечах, з носа виділення і потіння. Бажання всім розказувати про Живе Слово, передати і робити добро.

Харчування намагалася дотриматися, як і годиться, більше сирого, пробувала їсти пророщене зерно, але потім боліла підшлункова залоза чи щось там, в лівому боці, і я зупинялася, організм не був готовий до енергетичної їжі. Читала в Народному Оглядачі інформацію – і цим підтримувався мій дух і бажання знати нововідкрите для мене і корисне.

Хочу поділитись цікавою новиною, яку відкрила. Просинаюсь одного ранку і відчуваю біль в підшлунковій. Мені треба іти на поїзд,  розмірковую, що треба ліки взяти (якесь обезболююче). Збираюсь, беру порошок, який знімає всякий біль, і в той же час розмірковую про абсурд всяких вітамінів. Приймати не хочеться, але – хай буде зі мною, так спокійніше...

На вокзалі розмірковую, як вирішити свою проблему, бо біль присутній. Перебираю в голові, які підходящі слова з Живого Слова, – певно цифрона 1. Я разів п’ять її повторюю з думкою розчинити біль – і біль щезає... Я цілий день почувалася чудово!

Коли читала Живе Слово, то думала і чекала одного: коли вже закінчаться ці 40 днів, коли я вже позбудуся цього обов’язку читання і коли, нарешті, буду почуватися стабільно здоровою. Це для мене було, як нести ношу на плечах і бажання чим швидше її скинути.

Мій дорогий наставник сказав, що я буду ще сама хотіти читати... Я не повірила, але сталось саме так.

Після 40 днів я сама сказала: «А що там далі?» Вражає те, що відбуваються дії з твоїм тілом і здійснюються події навколо тебе.

І почала читати форми 6,7,8,9,10, і вже по-іншому все сприймалося – бажання іти вперед. Моя мета чітка – оздоровлення. Відчутя були різні; енергія, яка спонукала майже підстрибувати, літаюча хода, легкість і швидкість всього тіла, що аж незвично дивувало.

Відчуття своєї повноцінності і задоволення змінювалися днями, коли хотілося плакати … і плакалося, бажанням нічого не робити і байдужістю. Сказано: життя смугасте – чорне і біле.

Телевізор я вже не дивилася 2 роки; так сталося само собою, коли є комп’ютер, і тому, можливо, відбувались швидше різні події. Також виконувала 5 тибетських фізичних вправ, але не кожного дня.

Відколи ж почалося кохання? Дати не знаю, але знаю, що під час 40-денного читання ЖС. Спочатку йшла цікавість, за нею котилося захоплення і гордість за надзвичайно винахідливих українців, потім бігло приголомшливе відчуття реальної дії Живого Слова.... і наступили радість і втіха. Втіха від свідомості, що є людина особлива, розумна, добра, мила.

Спочатку це сприйняла, як потяг до нових знань, до бажання цікавого контакту-діалогу, з відчуттям глибокої поваги і вдячності за час, виділений для мене. Після контакту з ним – відчуття особливого піднесення настрою і радості.

Помітила, що думаю за нього, коли йду по вулиці, коли розмовляю з іншими. Радісна думка, що така людина існує, і з відчуттям якоїсь сили в тій людині, до якої тебе вабить. Магнетизм – це так, зовсім не маючи бажання закохуватися, я наповнилася сердечними почуттями.

Реальність, яка наповнюється гарними цікавими подіями, які притягує Живе Слово, постійно тримає в пам’яті й ту людину, яка тебе привела до ЖС і яка є твоїм консультантом. З цією людиною я ділюсь своїми фізичними проблемами-перетвореннями, і вона робиться близькою, бо приходить глибоке довір’я і відчувається сердечна доброта.

Появляється бажання читати і знати більше на відповідну тему, бо інакше неможливо, адже відчуття магнетизму зобов’язує піднімати рівень, а також знати погляд і думку на різні питання від свого обранця-ідеалу. Це та-ак добре, коли в когось можна про все запитати, для мене аж незвично рідкісно. Розум – великі чари, які вже не ваблять, а в’яжуть. Зв’язок духу  передовсім, а в ідеалі – бажання відчути присутність мого героя поряд у триєдиній сутності.

І ось настає час, коли чаша наповнена по вінця, коли вже неможливо тримати в собі почуття кохання-любові, – настає бажання поділитись, бо ми вже стали сильними і мужніми, дякуючи ЖС, і сміливо говоримо про себе. Прочитала і поміркувала, що це є енергія дуже потрібна і корисна, навіть необхідна. Цитата: "Оскільки егрегори живляться психічною енергією, то єдина жертва, яку вони приймають – це думки і емоції людей".

Сказано, що кохання – це є щастя. Хочу удосконалити вислів, що розділене кохання – це є щастя... І я поділилась – для щастя!!! Дарувати кохання – велика радість, адже чиста свята енергія, яка взаємно живить, коли твій обранець є в такому ж вібраційному просторі. А говорити, ділитись нею просто необхідно, бо при замовчуванні вона перетвориться в страждання для носія цієї енергії. І виходить, що ця енергія створена і є Богом; людина, отримуюча кохання, піднімається до богоподібного стану.

Але і закоханий також винагороджений...

Цитата: «Для посилення руху любові в арійській традиції споконвіків застосовується механізм дарування. У ньому використовується фундаментальний закон Всесвіту, згідно з яким дарування любові обов’язково викликає зворотну хвилю вдячності».

Отже, в обмін завжди щось отримаємо. Добре отримати і вдячність, яка надає можливість спілкування з обранцем і допоможе розвіяти ілюзійний міф – спокійно, без страждань нерозділеного кохання, розчиниться само собою за законом метафізики; бо хто не любить нас – не вартує нашого кохання.

Побажання: даруймо кохання, даруймо свої почуття-емоції, кажімо вголос про них для більшої сили дії, підсилюймо нашого світлого егрегора-Бога, хай знає весь Всесвіт! Потім невимовно добре робиться на душі, коли про це вголос говоримо – самі себе й лікуємо... я кохаю тебе.. я люблю тебе... –  залежно від обставин і людей.

Є вислови – кероване кохання, безумне кохання. Залежить від вартості і гідності людини, яка відчуває це почуття. І зрозуміло, що від безумного кохання треба втікати як від безумця, який не володіє собою і який непередбачений у вчинках. Отож нам необхідно володіти собою і мати свою гідність... Кохання вартує рівно стільки, скільки вартує людина, яка кохає.

Висновок напросився такий – оздоровлюється тіло, і душа бажає кохання, до святості ще не дійшли.

Запитання до інших гравців: Чи відчував хтось такі ж самі почуття-емоції, закоханість-кохання при читанні ЖС? Чи є це закономірністю Живого Слова?

Наші інтереси: 

Вгору просування – без краплі вагання!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Михайло Харачко.
0
Ще не підтримано

Кохання - прекрасне почуття: воно відразу виводить людину у простір волі!

Дякую за змістовну статтю, було дуже цікаво!

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Коментарі

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Дякую за цікаву розповідь.

Маленьке зауваження: слово "біль" чоловічого роду.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

 Я рада, якщо було цікаво. Слово "біль" чоловічого роду в українській мові.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Руслана Савчук.
0
Ще не підтримано

Упс! Навіть і подумати не могла ,що це закономірність.Так відчувала,не просто закоханість,а була впевнена,що це якась божествена любов!Нарешті хоч якесь пояснення.Дякую!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Можете  розповісти, мені також цікаво почитати, коли і як і скільки це тривало чи триває в інших ? Дякую.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

життя без кохання я вважаю гріховним і аморальним станом.   Ван Гог

Зображення користувача Мир Нам.
0
Ще не підтримано

Вдячний за відвертість.

-

ХАЙ.

Зображення користувача Михайло Харачко.
0
Ще не підтримано

Кохання - прекрасне почуття: воно відразу виводить людину у простір волі!

Дякую за змістовну статтю, було дуже цікаво!

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Александрова Катерина.
0
Ще не підтримано

Дякую за дуже потрібну і пізнавальну інформацію.Хто починає використовувати ЖС стикається з різними тонкощами цього лікування.Ця стаття допомагає з посмішкою подолати труднощі,бо ти не один таке відчуваєш .Дякую.з повагою Катерина

Катерина

Зображення користувача Михайло Харачко.
0
Ще не підтримано

Живе Слово - це технологія самовдосконалення, яка, при докладанні зусиль, виводить нас у простір волі, де людина стає здоровою, щасливою і успішною. А оздоровлення є супутнім ефектом.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Аватар Арій.
0
Ще не підтримано

Дуже чудова стаття, мені сподобалася. Гадаю, ми це все і раніше знали, тільки не могли оформити в слова. Де поставити лайк?
І з Ван Гогом я теж згоден! Вважаю, людина яка не відчуває кохання чи хоча б закоханості є хворою і потребує лікування.

<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>

Зображення користувача Володимир Ляшкевич.
0
Ще не підтримано

Приємно було прочитати про теплі і красиві жіночі відчуття. Єдине, що дозволю собі зауважити: кохання не дорівнює любові. Плутанина з термінами приводить до кризи в будь-якому випадку... (

Не енергія й інформація, а енергія і керування... Так точніше

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Дякую.. ви праві, виправлю цей термін.. Кохання = коханню

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Радіймо, Зоріно! У кінці своїх статей ви можете давати посилання на інші ваші статті подібного спрямування.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

Кохання було... Але чи була любов? Зараз, після кількох років "закоханості", яка вилилася протягом кількох місяців у шалені почуття, замішані на багатьох неприємних речах, - здається, що перегорів...

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Цікаво, чи знайшоли люди, пара, хоча б зараз, один одного, саме на Народному Оглядачеві?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Про це ще не повідомляли. Думаю, що на НО занадто мало учасників для того, щоб цей сайт працював як служба знайомств. Але це правильна ідея. Можливо, вона буде реалізована на основі Аріянської Вільної Церкви.

Микола Стригунов wrote: Цікаво, чи знайшоли люди, пара, хоча б зараз, один одного, саме на Народному Оглядачеві?

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!