Категорія:

Живе Слово і кохання

Одного дня я отримала поштою від знайомого посилання, де є відео і стаття про Живе Слово. Я кілька днів заглядала в інтернет, бо стало цікаво. Потім попросила універсальні форми для 40-денного читання, отримала коротке навчання і приступила до праці.

1 день: Під час читання – позіхання, повторюване на якихось звуконах, поріодично тягнуло в серці на якихось звуконах, надзвичайно важкі повіки і заплющуються очі на якихось термінах, голова робиться чумною-незрозумілою, пересихання в роті і неспроможність вимовляти слова, кружіння голови під кінець читання... Це було за 3 дні до звичайного Нового року, і я думаю перервати і почати ще раз читання після нього, бо хотіла їхати на 3 дні в гості.

Мій наставник відписує мені: «Вже запустили процес, тому відступати пізно. Тому краще не витрачайте час і продовжуйте. Тим більше, що наші святкування Нового року – це удар по здоров’ю. Описані вами симптоми – початок очищення. Швидко пройде».

Я, звичайно, люблю себе і щиро починаю працювати над собою – ніяких святкувань, ніякого Нового року.

1 форма – було і безсилля, коли лежала без енергії, і тремтіння тіла, і текло з носа, і м’язи якісь заблоковані, в голові шум, гіркота в роті і болі в підшлунковій залозі. Це було вперемішку з іншими енергійними днями.

2 форма – почався глибокий сухий кашель десь від сонячного сплетіння, який тривав рівно 10 днів, під кінець відкашлялось і все пройшло. Було і чхання повторюване, і з глибини носа постійно витікали мокроти, болі в зоні підшлункової залози, очі сльозились при читанні.

3 форма – постійні глибокі позіхання, що здавалося може заклинити рот в розкритому вигляді.

4 форма – енергія, бадьорість, усмішка до всіх, сміятись хочеться, також болі в спині, плечах, з носа виділення і потіння. Бажання всім розказувати про Живе Слово, передати і робити добро.

Харчування намагалася дотриматися, як і годиться, більше сирого, пробувала їсти пророщене зерно, але потім боліла підшлункова залоза чи щось там, в лівому боці, і я зупинялася, організм не був готовий до енергетичної їжі. Читала в Народному Оглядачі інформацію – і цим підтримувався мій дух і бажання знати нововідкрите для мене і корисне.

Хочу поділитись цікавою новиною, яку відкрила. Просинаюсь одного ранку і відчуваю біль в підшлунковій. Мені треба іти на поїзд,  розмірковую, що треба ліки взяти (якесь обезболююче). Збираюсь, беру порошок, який знімає всякий біль, і в той же час розмірковую про абсурд всяких вітамінів. Приймати не хочеться, але – хай буде зі мною, так спокійніше...

На вокзалі розмірковую, як вирішити свою проблему, бо біль присутній. Перебираю в голові, які підходящі слова з Живого Слова, – певно цифрона 1. Я разів п’ять її повторюю з думкою розчинити біль – і біль щезає... Я цілий день почувалася чудово!

Коли читала Живе Слово, то думала і чекала одного: коли вже закінчаться ці 40 днів, коли я вже позбудуся цього обов’язку читання і коли, нарешті, буду почуватися стабільно здоровою. Це для мене було, як нести ношу на плечах і бажання чим швидше її скинути.

Мій дорогий наставник сказав, що я буду ще сама хотіти читати... Я не повірила, але сталось саме так.

Після 40 днів я сама сказала: «А що там далі?» Вражає те, що відбуваються дії з твоїм тілом і здійснюються події навколо тебе.

І почала читати форми 6,7,8,9,10, і вже по-іншому все сприймалося – бажання іти вперед. Моя мета чітка – оздоровлення. Відчутя були різні; енергія, яка спонукала майже підстрибувати, літаюча хода, легкість і швидкість всього тіла, що аж незвично дивувало.

Відчуття своєї повноцінності і задоволення змінювалися днями, коли хотілося плакати … і плакалося, бажанням нічого не робити і байдужістю. Сказано: життя смугасте – чорне і біле.

Телевізор я вже не дивилася 2 роки; так сталося само собою, коли є комп’ютер, і тому, можливо, відбувались швидше різні події. Також виконувала 5 тибетських фізичних вправ, але не кожного дня.

Відколи ж почалося кохання? Дати не знаю, але знаю, що під час 40-денного читання ЖС. Спочатку йшла цікавість, за нею котилося захоплення і гордість за надзвичайно винахідливих українців, потім бігло приголомшливе відчуття реальної дії Живого Слова.... і наступили радість і втіха. Втіха від свідомості, що є людина особлива, розумна, добра, мила.

Спочатку це сприйняла, як потяг до нових знань, до бажання цікавого контакту-діалогу, з відчуттям глибокої поваги і вдячності за час, виділений для мене. Після контакту з ним – відчуття особливого піднесення настрою і радості.

Помітила, що думаю за нього, коли йду по вулиці, коли розмовляю з іншими. Радісна думка, що така людина існує, і з відчуттям якоїсь сили в тій людині, до якої тебе вабить. Магнетизм – це так, зовсім не маючи бажання закохуватися, я наповнилася сердечними почуттями.

Реальність, яка наповнюється гарними цікавими подіями, які притягує Живе Слово, постійно тримає в пам’яті й ту людину, яка тебе привела до ЖС і яка є твоїм консультантом. З цією людиною я ділюсь своїми фізичними проблемами-перетвореннями, і вона робиться близькою, бо приходить глибоке довір’я і відчувається сердечна доброта.

Появляється бажання читати і знати більше на відповідну тему, бо інакше неможливо, адже відчуття магнетизму зобов’язує піднімати рівень, а також знати погляд і думку на різні питання від свого обранця-ідеалу. Це та-ак добре, коли в когось можна про все запитати, для мене аж незвично рідкісно. Розум – великі чари, які вже не ваблять, а в’яжуть. Зв’язок духу  передовсім, а в ідеалі – бажання відчути присутність мого героя поряд у триєдиній сутності.

І ось настає час, коли чаша наповнена по вінця, коли вже неможливо тримати в собі почуття кохання-любові, – настає бажання поділитись, бо ми вже стали сильними і мужніми, дякуючи ЖС, і сміливо говоримо про себе. Прочитала і поміркувала, що це є енергія дуже потрібна і корисна, навіть необхідна. Цитата: "Оскільки егрегори живляться психічною енергією, то єдина жертва, яку вони приймають – це думки і емоції людей".

Сказано, що кохання – це є щастя. Хочу удосконалити вислів, що розділене кохання – це є щастя... І я поділилась – для щастя!!! Дарувати кохання – велика радість, адже чиста свята енергія, яка взаємно живить, коли твій обранець є в такому ж вібраційному просторі. А говорити, ділитись нею просто необхідно, бо при замовчуванні вона перетвориться в страждання для носія цієї енергії. І виходить, що ця енергія створена і є Богом; людина, отримуюча кохання, піднімається до богоподібного стану.

Але і закоханий також винагороджений...

Цитата: «Для посилення руху любові в арійській традиції споконвіків застосовується механізм дарування. У ньому використовується фундаментальний закон Всесвіту, згідно з яким дарування любові обов’язково викликає зворотну хвилю вдячності».

Отже, в обмін завжди щось отримаємо. Добре отримати і вдячність, яка надає можливість спілкування з обранцем і допоможе розвіяти ілюзійний міф – спокійно, без страждань нерозділеного кохання, розчиниться само собою за законом метафізики; бо хто не любить нас – не вартує нашого кохання.

Побажання: даруймо кохання, даруймо свої почуття-емоції, кажімо вголос про них для більшої сили дії, підсилюймо нашого світлого егрегора-Бога, хай знає весь Всесвіт! Потім невимовно добре робиться на душі, коли про це вголос говоримо – самі себе й лікуємо... я кохаю тебе.. я люблю тебе... –  залежно від обставин і людей.

Є вислови – кероване кохання, безумне кохання. Залежить від вартості і гідності людини, яка відчуває це почуття. І зрозуміло, що від безумного кохання треба втікати як від безумця, який не володіє собою і який непередбачений у вчинках. Отож нам необхідно володіти собою і мати свою гідність... Кохання вартує рівно стільки, скільки вартує людина, яка кохає.

Висновок напросився такий – оздоровлюється тіло, і душа бажає кохання, до святості ще не дійшли.

Запитання до інших гравців: Чи відчував хтось такі ж самі почуття-емоції, закоханість-кохання при читанні ЖС? Чи є це закономірністю Живого Слова?

 

Гравець: 
Зоріна Небокрай

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка